EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Nezbedné pohádky

Josef Lada


Známé pohádky naruby očima Josefa Lady!
Veselá knížka, v níž vynikající kreslíř a spisovatel obrátil naruby známé klasické pohádky. V šesti pohádkách se opravdu dějí podivné věci – v povídání O statečné princezně královská dcera Máňa zachraňuje Honzu z pekla, v pohádce O Popelákovi má bohatá vdova tři syny a ten nejmladší se u ní nemá zrovna nejlépe... I v dalších vyprávěních najdete převrácené pohádkové motivy a dočtete se, co všechno vyváděl líný Honza, drak, Budulínek Mandelinka a co se událo v chudém královstvíčku.

Informácie

Žáner rozprávka
Ilustrátor Josef Lada
Jazyk čeština
Počet strán 144
EAN 9788000029757
Dátum vydania 5.3.2012
Vek od 6
Formát 195x255 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,649
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kniha vyšla poprvé už roku 1946! Dnes ji vydáváme v 10. vydání v Albatrosu.

Veselá knížka, v níž vynikající kreslíř a spisovatel obrátil naruby známé klasické pohádky. V šesti pohádkách se opravdu dějí podivné věci – v povídání O statečné princezně královská dcera Máňa zachraňuje Honzu z pekla, v pohádce O Popelákovi má bohatá vdova tři syny a ten nejmladší se u ní nemá zrovna nejlépe...

I v dalších vyprávěních najdete převrácené pohádkové motivy a dočtete se, co všechno vyváděl líný Honza, drak, Budulínek Mandelinka a co se událo v chudém královstvíčku.

Určitě se vám to bude moc a moc líbit!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!