EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Deník malého poseroutky 3 - Poslední kapka

Jeff Kinney


Třetí díl populární série Deník malého poseroutky!
Třetí pokračování populárních příběhů o poseroutkovi! Gregův otec si stále myslí, že může ze svého syna udělat opravdového muže. Proto se horlivě snaží najít pro něj tu nejvhodnější chlapáckou činnost. Greg se ale pokaždé ze všeho vykroutí. Jenže když mu táta pohrozí vojenskou školou, je Gregovi jasné, že teď ho musí napadnout něco fakt dobrýho ...

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Počet strán 224
EAN 9788074470134
Dátum vydania 10.5.2010
Vek od 10
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,389
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Řekněme si to na rovinu: Greg se nikdy nezmění. Někdo by to ale měl vysvětlit jeho otci. Ten si stále myslí, že ještě může svého syna vychovat a udělat z něj opravdového muže. Proto se taky horlivě snaží najít pro něj tu nejvhodnější „chlapáckou“ činnost. Greg se ale pokaždé ze všeho vykroutí. Jenže když mu táta pohrozí vojenskou školou, je Gregovi jasné, že teď ho musí napadnout něco fakt dobrýho...

„Uhni, Harry Pottere... je tu nová série bestsellerů pro všechny a ,fantasy‘ v ní není ani za mák!“ (z amerického tisku)

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Ďalšie tituly z rady "Deník malého poseroutky"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!