EN

Zákon smečky (1) - Mrtvé město

Erin Hunterová


Celosvětově úspěšný bestseler o statečné a nezdolné smečce psů!
Zvířecí sága o statečné a nezdolné smečce psů, z nichž každý pes je jiné rasy, jiné povahy, přesto jsou svázáni společným poutem přátelství. Po sérii o kočičích klanech Warriors a knihách o putování medvědů Seekers jsou Survivors třetí řadou autorky Erin Hunterové, která se umísťuje na prvních místech v žebříčku bestselerů.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Originálny názov Survivors The Empty City
Séria Zákon svorky
Počet strán 216
EAN 9788000034621
Dátum vydania 3.3.2014
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,244
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Zvířecí sága o statečné a nezdolné smečce psů, z nichž každý pes je jiné rasy, jiné povahy, přesto jsou svázáni společným poutem přátelství. Všechno, co znali, se ocitlo v troskách po zemětřesení – Velkém Zavrčení. Ujme se jich retrívr Štístko, tulák a samotář, který utekl z rozvalin psího útulku – z Domu pasti. I když nerad, stane se jejich vůdcem. Jak však naučí domácí mazlíčky a vodítkové psy lovit a přežít v divočině?

Po sérii o kočičích klanech Warriors a knihách o putování medvědů Seekers jsou Survivors třetí řadou, která se umísťuje na prvních místech v žebříčku bestselerů.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Zákon svorky"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Erin Hunterová

Erin Hunterová

Je pseudonym partie úspešných autoriek: Cherith Baldryovej, Kate Caryovej, Tui Sutherlandovej a Clarissy Huttonovej. Prvotný nápad sa však zrodil v hlave londýnskej redaktorky Vicky Holmesovej. Každá autorka pochádza z inej krajiny a má odlišný životný príbeh, spája ich však láska k zvieratám. Séria Mačací bojovníci patrí k ich najúspešnejším projektom. V slovenskom preklade vyšla aj ich druhá spoločná séria Zákon svorky. Viac o tíme Erin aj Mačacích bojovníkoch sa môžete dozvedieť na www.warriorcats.com
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM