EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!


Superhrátky s bludišťáky!
Parta veselých bludišťáků se tentokrát vydala z televizního pořadu na knižní stránky. Labyrinty, rébusy a další hravé úkoly a kvízy jsou určeny nejen fanouškům napínavé televizní soutěže Bludiště, ale i všem dětem, které se nerady nudí. Vyzkoušejte spolu s bludištáky svůj postřeh a vědomosti! Některé otázky a hádanky nám poslali i vaši kamarádi, nechte se jimi inspirovat a dejte se sami do vymýšlení dalších hravých úkolů! Dumejte, hádejte, hlavu si lámejte!

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 160
EAN 9788074480416
Dátum vydania 8.9.2014
Vek od 6
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo EDICE ČT
Hmotnosť 0,26
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Parta veselých bludišťáků se tentokrát vydala z televizního pořadu na knižní stránky. Labyrinty, rébusy a další hravé úkoly a kvízy jsou určeny nejen fanouškům napínavé televizní soutěže Bludiště, ale i všem dětem, které se nerady nudí. Vyzkoušejte spolu s bludištáky svůj postřeh a vědomosti! Některé otázky a hádanky nám poslali i vaši kamarádi, nechte se jimi inspirovat a dejte se sami do vymýšlení dalších hravých úkolů!

Dumejte, hádejte, hlavu si lámejte!

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!