EN

Tablet pre úplných začiatočníkov

Martin Herodek


Kniha, ktorá naučí ovládať tablet úplne každého
Uvažujete o kúpe tabletu alebo ste jeho čerstvými majiteľmi? Hľadáte ucelený zdroj informácií, ako ho efektívne používať a maximálne využiť jeho potenciál? Potrebné informácie nájdete v knihe z edície Pre úplných začiatočníkov. Všetky popísané činnosti sa zameriavajú na praktické využitie a svoj tablet postupne premeníte na pomocníka, ktorý zastane funkciu mobilnej kancelárie, multimediálneho prehrávača, prenosnej knižnice, fotoalbumu alebo hernej konzoly.

Informácie

Žáner mobily, tablety
Jazyk slovenčina
Počet strán 216
EAN 9788025143360
Dátum vydania 1.12.2014
Vek od 12
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,35
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Uvažujete o kúpe tabletu alebo ste jeho čerstvými majiteľovi? Hľadáte ucelený zdroj informácií, ako ho efektívne používať a maximálne využiť jeho potenciál? Potrebné informácie nájdete v knihe z edície Pre úplných začiatočníkov. Všetky popísané činnosti sa zameriavajú na praktické využitie tabletu v najrôznejších scenároch, to všetko krok za krokom bez zbytočných detailov.

Svoj tablet postupne premeníte na praktického pomocníka, ktorý zastane funkciu mobilnej kancelárie, multimediálneho prehrávača, prenosnej knižnice, fotoalbumu alebo hernej konzoly. Okrem ovládania tabletu sa zoznámite aj so službami Googlu, s ktorými systém Android úzko spolupracuje.

S knihou sa okrem iného naučíte:

- Používať služby Googlu na webe aj v tablete

- Detailne prispôsobiť systém svojim potrebám

- Sťahovať a nakupovať aplikácie, knihy, hudbu a filmy

- Prehliadať webové stránky a vybavovať e-maily

- Spravovať osobnú agendu v kalendári

- Prehliadať mapy a využívať navigáciu

- Pracovať s dokumentmi, poznámkami a úlohami

- Premeniť tabliet v prehrávač hudby a filmov

- Čítať na tabletu elektronické knihy a časopisy

O autorovi:

Martin Herodek si v tíme Computer Pressu vyslúžil svojou záľubou v moderných technológiách post redakčného geeka. O mobilné telefóny, tablety a technológie sa zaujíma už viac ako desať rokov. Systém Android používa od jeho prvých modelov k plnej spokojnosti dodnes.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!