EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry je sklad ZATVORENÝ. Vaše objednávky budú expedované od 15.07.2024. Využite skvelú zľavu počas inventúry!

Pokémon Go

Kolektiv


Dokážeš ich pochytať všetkých?
Všetky tipy, triky, fakty a rekordy k Pokémon GO na jednom mieste. S kompletným zoznamom všetkých Pokémonov získaš perfektný prehľad o svojich úspechoch v hre, ktorá dokázala zdvihnúť celý svet zo stoličiek. V prvej časti nájdeš rady a návody, od úplných základov až po pokročilé techniky, vďaka ktorým sa staneš skutočným šampiónom. Druhá časť neslúži iba ako prehľad všetkých Pokémonov. Môžeš si sem zaznamenať tých, ktorých sa ti podarilo chytiť, vrátane ich úspechov v súbojoch.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov The Ultimate Pokémon Go Handbook
Pôvodný jazyk angličtina
Séria Pokémon
Počet strán 80
EAN 9788056600245
Dátum vydania 28.11.2016
Vek od 8
Formát 189x246 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,244
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Všetky tipy, triky, fakty a rekordy k Pokémon GO na jednom mieste. S kompletným zoznamom všetkých Pokémonov získaš perfektný prehľad o svojich úspechoch v hre, ktorá dokázala zdvihnúť celý svet zo stoličiek.

V prvej časti nájdeš rady a návody, od úplných základov až po pokročilé techniky, vďaka ktorým sa staneš skutočným šampiónom.

Druhá časť neslúži iba ako prehľad všetkých Pokémonov. Môžeš si sem zaznamenať tých, ktorých sa ti podarilo chytiť, vrátane ich úspechov v súbojoch.

Dokážeš ich pochytať všetkých?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Pokémon"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM