EN

Ako chytiť Cresseliu

Alex Polan

2,0
( 1 )

Pridajte sa k honbe za legendárnou Cresseliou. Vaši kamaráti z tábora Pikachu na vás už čakajú.
Vitajte opäť v tábore Pikachu, kde deti prežívajú nezabudnuteľné dobrodružstvá zo svojich najobľúbenejších hier a animákov. Marco má pred sebou neľahkú úlohu. Musí sa postaviť svojmu strachu z výšok a zísť lanovkou nad jazerom! Veľa iných možností im nezostáva, pretože tím Treecko je až na chvoste bodovania, a tak musia prísť s nejakým neobyčajným úlovkom. Podarí sa im prekonať najväčšiu nástrahu pri honbe za legendárnou Cresseliou?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 112
EAN 9788056600375
Dátum vydania 5.12.2016
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,155
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Najlepší tréneri Pokémonov z tábora Pikachu sú späť

VITAJTE OPÄŤ V TÁBORE PIKACHU, kde deti prežívajú nezabudnuteľné dobrodružstvá zo svojich najobľúbenejších hier a animákov. Rozdelení do tímov získavajú body a odznaky, po ktorých túži každý tréner Pokémonov!

Marco, Nisha, Logan a Maddy sa už nemôžu dočkať svojho najnovšieho dobrodružstva – hľadania Pokémonov v teréne! Kamaráti sú nadšení a dúfajú, že uvidia všetkých svojich obľúbencov od Bulbasaura po Zubata. Vyzbrojení iba mapou a pár indíciami vyrážajú preskúmať lesy okolo tábora Pikachu.

Marco má pred sebou neľahkú úlohu. Musí sa postaviť svojmu strachu z výšok a zísť lanovkou nad jazerom! Veľa iných možností im nezostáva, pretože tím Treecko je až na chvoste bodovania, a tak musia prísť s nejakým neobyčajným úlovkom. Podarí sa im prekonať najväčšiu nástrahu pri honbe za legendárnou Cresseliou?

ALEX POLAN začal zbierať kartičky Pokémonov už v roku 1998. Býva severne od San Francisca v Spojených štátoch a zo svojho domu má nerušený výhľad na Tichý oceán. Občas sa za oknom zasníva a predstavuje si, že sa medzi vlnami objaví jeden z legendárnych Pokémonov – Kyogre. Alex má ženu, dvoch synov a mačku, ktorá je na chlp rovnako mrzutá a nevrlá ako Meowth.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!