EN

Ako chytiť Cresseliu

Alex Polan


Pridajte sa k honbe za legendárnou Cresseliou. Vaši kamaráti z tábora Pikachu na vás už čakajú.
Vitajte opäť v tábore Pikachu, kde deti prežívajú nezabudnuteľné dobrodružstvá zo svojich najobľúbenejších hier a animákov. Marco má pred sebou neľahkú úlohu. Musí sa postaviť svojmu strachu z výšok a zísť lanovkou nad jazerom! Veľa iných možností im nezostáva, pretože tím Treecko je až na chvoste bodovania, a tak musia prísť s nejakým neobyčajným úlovkom. Podarí sa im prekonať najväčšiu nástrahu pri honbe za legendárnou Cresseliou?

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Welcome to Camp Pikachu: Unofficial Pokémon stories
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 112
EAN 9788056600375
Dátum vydania 5.12.2016
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia Pokémon
Hmotnosť 0,155
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Najlepší tréneri Pokémonov z tábora Pikachu sú späť

VITAJTE OPÄŤ V TÁBORE PIKACHU, kde deti prežívajú nezabudnuteľné dobrodružstvá zo svojich najobľúbenejších hier a animákov. Rozdelení do tímov získavajú body a odznaky, po ktorých túži každý tréner Pokémonov!

Marco, Nisha, Logan a Maddy sa už nemôžu dočkať svojho najnovšieho dobrodružstva – hľadania Pokémonov v teréne! Kamaráti sú nadšení a dúfajú, že uvidia všetkých svojich obľúbencov od Bulbasaura po Zubata. Vyzbrojení iba mapou a pár indíciami vyrážajú preskúmať lesy okolo tábora Pikachu.

Marco má pred sebou neľahkú úlohu. Musí sa postaviť svojmu strachu z výšok a zísť lanovkou nad jazerom! Veľa iných možností im nezostáva, pretože tím Treecko je až na chvoste bodovania, a tak musia prísť s nejakým neobyčajným úlovkom. Podarí sa im prekonať najväčšiu nástrahu pri honbe za legendárnou Cresseliou?

ALEX POLAN začal zbierať kartičky Pokémonov už v roku 1998. Býva severne od San Francisca v Spojených štátoch a zo svojho domu má nerušený výhľad na Tichý oceán. Občas sa za oknom zasníva a predstavuje si, že sa medzi vlnami objaví jeden z legendárnych Pokémonov – Kyogre. Alex má ženu, dvoch synov a mačku, ktorá je na chlp rovnako mrzutá a nevrlá ako Meowth.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM