EN

Kto ukradol Jigglypuffa?

Alex Polan


Tím Mystic ich chce pochytať úplne všetkých. Vrátane zlodeja z cudzieho tímu!
Ethan, Devin a Gianna sú nadšenými trénermi Pokémonov. Lenže jedného dňa ich pohodu naruší neznámy útočník, ktorý sa vlámal do miestnej pekárne a ukradol várku veľmi špeciálnych a drahocenných šišiek. A k tomu im ešte zabral aj dobre strážený gym. Jediná stopa sa nachádza v Pokédexe Devin a ukazuje, že na vine by mohol byť niekto z tímu Valor. Dokáže sa tím Mystic zomknúť, odhaliť všetky záhady a ubrániť svoj gym?

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov CATCHING THE JIGGLYPUFF THIEF: An Unofficial Adventure for Pokemon Go Players
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 112
EAN 9788056600450
Dátum vydania 23.1.2017
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia Pokémon
Hmotnosť 0,16
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Tím Mystic ich chce pochytať úplne všetkých. Vrátane zlodeja z cudzieho tímu!

Ethan, Devin a Gianna sú nadšenými trénermi Pokémonov. Za pomoci ich kamaráta Carla, ktorý je najlepším trénerom Pokémonov v okolí za tím Mystic, sú pripravení vlietnuť do herného sveta Pokémon GO!

Lenže jedného dňa ich pohodu naruší neznámy útočník, ktorý sa vlámal do miestnej pekárne a ukradol várku veľmi špeciálnych a drahocenných šišiek. A k tomu im ešte zabral aj dobre strážený gym, ktorý sa nachádzal priamo pri budove! Ich obľúbená pekáreň sa tak ocitla v problémoch, a priatelia sa preto rozhodli, že to nenechajú len tak a zlodeja odhalia za každú cenu. Jediná stopa sa nachádza v Pokédexe Devin a ukazuje, že na vine by mohol byť niekto z tímu Valor. Dokáže sa tím Mystic zomknúť, odhaliť všetky záhady a ubrániť svoj gym?

Kniha určite zaujme všetkých fanúšikov herného fenoménu Pokémon GO a nielen ich. Ide o prvý diel série Neoficiálne príbehy pre hráčov Pokémon GO.

ALEX POLAN je autorom niekoľkých obľúbených kníh zo sveta Pokémonov. Sám priznáva, že keď hral prvýkrát Pokémon GO, tak vystrieľal všetky svoje Poké Bally naprázdno, nechytil ani jedného Pokémona, a ešte k tomu navyše narazil do stromu. Alex píše príbehy pre deti vo svojom domove v americkom San Franciscu.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM