EN

Lily a kouzlo zrádců

Holly Webbová


Závěrečný díl čarodějné série.Podaří se Lily porazit mocné kouzelníky?
Lily a Georgie se sice podařilo zachránit otce z vězení, ale jsou ve větším nebezpečí než kdy dřív! Zlovolná matka naplnila Georgie ošklivými kouzly a chce jí využít k provedení plánu, který zosnovala proti královské rodině. Lily musí spojit síly s přáteli i otcem, aby zlo porazila. Ale podaří se jí to vůbec, když stojí proti tak mocným kouzelníkům?

Informácie

Žáner fantasy
Číslo dielu 4
Jazyk čeština
Originálny názov Lily and the Traitors Spell
Pôvodný jazyk angličtina
Rada Lily
Počet strán 232
EAN 9788000038438
Dátum vydania 16.2.2015
Vek od 8
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,333
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Závěrečný díl čarodějné série.Podaří se Lily porazit mocné kouzelníky?

Lily a Georgie se sice podařilo zachránit otce z vězení, ale jsou ve větším nebezpečí než kdy dřív! Zlovolná matka naplnila Georgie ošklivými kouzly a chce jí využít k provedení plánu, který zosnovala proti královské rodině. Lily musí spojit síly s přáteli i otcem, aby zlo porazila. Ale podaří se jí to vůbec, když stojí proti tak mocným kouzelníkům? Závěrečný díl čarodějné série.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Lily"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Holly Webbová

Holly Webbová

Holly Webb sa narodila v Londýne, dnes žije v meste Reading s manželom a deťmi. Predtým ako sa stala spisovateľkou, stála na druhej strane knihy. Dlhé roky pracovala ako editorka detskej literatúry vo vydavateľstve. Prvú knihu písala počas cesty vlakom z práce a do práce. V slovenskom jazyku vychádzajú jej knihy v sérii Magické zvieratá, Maisie na stope či Kúzelný svet Emily Pierkovej. Dnes už nepíše vo vlaku, ale vo vlastnej pracovni v dome. Na svojom konte má viac ako 100 titulov. Námety na knihy čerpá všade, od domácich miláčikov až po náhodných okoloidúcich. Energiu si dodáva kávou a čokoládou.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM