EN

Lily a kouzlo zrádců

Holly Webbová


Závěrečný díl čarodějné série.Podaří se Lily porazit mocné kouzelníky?
Lily a Georgie se sice podařilo zachránit otce z vězení, ale jsou ve větším nebezpečí než kdy dřív! Zlovolná matka naplnila Georgie ošklivými kouzly a chce jí využít k provedení plánu, který zosnovala proti královské rodině. Lily musí spojit síly s přáteli i otcem, aby zlo porazila. Ale podaří se jí to vůbec, když stojí proti tak mocným kouzelníkům?

Informácie

Žáner fantasy
Číslo dielu 4
Jazyk čeština
Originálny názov Lily and the Traitors Spell
Pôvodný jazyk angličtina
Séria Lily
Prekladateľ Zuzana Halamíčková
Počet strán 232
EAN 9788000038438
Dátum vydania 16.2.2015
Vek od 8
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,333
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Závěrečný díl čarodějné série.Podaří se Lily porazit mocné kouzelníky?

Lily a Georgie se sice podařilo zachránit otce z vězení, ale jsou ve větším nebezpečí než kdy dřív! Zlovolná matka naplnila Georgie ošklivými kouzly a chce jí využít k provedení plánu, který zosnovala proti královské rodině. Lily musí spojit síly s přáteli i otcem, aby zlo porazila. Ale podaří se jí to vůbec, když stojí proti tak mocným kouzelníkům? Závěrečný díl čarodějné série.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Holly Webbová

Holly Webbová

Holly Webb sa narodila v Londýne, dnes žije v meste Reading s manželom a deťmi. Predtým ako sa stala spisovateľkou, stála na druhej strane knihy. Dlhé roky pracovala ako editorka detskej literatúry vo vydavateľstve. Prvú knihu písala počas cesty vlakom z práce a do práce. V slovenskom jazyku vychádzajú jej knihy v sérii Magické zvieratá, Maisie na stope či Kúzelný svet Emily Pierkovej. Dnes už nepíše vo vlaku, ale vo vlastnej pracovni v dome. Na svojom konte má viac ako 100 titulov. Námety na knihy čerpá všade, od domácich miláčikov až po náhodných okoloidúcich. Energiu si dodáva kávou a čokoládou.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM