EN

Dievča zo skla

Holly Webbová


Mohlo by byť magické dievčatko zo skla jej sestra?
Mariana žije so svojou rodinou na benátskom ostrove Murano, preslávenom umelcami, ktorí vytvárajú majstrovské diela zo skla. Keď však Marianina mladšia sestra Eliza zomrie, ich otec sa rozhodne využiť svoje sklárske nadanie s malou dávkou mágie a vytvorí dievča zo skla s Elizinou podobou. Pozoruhodná sklenená bábika, ktorá spieva, tancuje a rozpráva, púta pozornosť všade, kam príde. Ale keď sklenené dievča preberá čoraz viac Elizinej osobnosti, Mariana začne tušiť, že v hre je viac než len kúzlo...

Informácie

Ilustrátor Holly Webbová
Číslo dielu 4
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Nikoleta Frantová
Počet strán 224
EAN 9788056636152
Dátum vydania 13.10.2023
Vek od 9
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,35
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Mariana žije so svojou rodinou na benátskom ostrove Murano, preslávenom umelcami, ktorí vytvárajú majstrovské diela zo skla. Keď však Marianina mladšia sestra Eliza zomrie, ich otec sa rozhodne využiť svoje sklárske nadanie so štipkou mágie a vytvorí dievča zo skla s Elizinou podobou.

Pozoruhodná sklenená bábika, ktorá spieva, tancuje a rozpráva, púta pozornosť všade, kam príde.

Mariana sa čoskoro preslávi tým, že má čarovnú sklenenú sestru. Ale keď sklenené dievča preberá čoraz viac Elizinej osobnosti, Mariana začne tušiť, že v hre je viac než len kúzlo. Môže byť sklenené dievča skutočným duchom jej sestry?

Štvrtý diel úspešnej benátskej série od obľúbenej autorky Holly Webbovej.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Magické Benátky"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Holly Webbová

Holly Webbová

Holly Webb sa narodila v Londýne, dnes žije v meste Reading s manželom a deťmi. Predtým ako sa stala spisovateľkou, stála na druhej strane knihy. Dlhé roky pracovala ako editorka detskej literatúry vo vydavateľstve. Prvú knihu písala počas cesty vlakom z práce a do práce. V slovenskom jazyku vychádzajú jej knihy v sérii Magické zvieratá, Maisie na stope či Kúzelný svet Emily Pierkovej. Dnes už nepíše vo vlaku, ale vo vlastnej pracovni v dome. Na svojom konte má viac ako 100 titulov. Námety na knihy čerpá všade, od domácich miláčikov až po náhodných okoloidúcich. Energiu si dodáva kávou a čokoládou.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM