EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Posolstvo jednorožcov 2 – Zradné hory Dragor

Michaela Burdová


Vydajte sa za dobrodružstvom do Lilandgarie, krajiny posvätných jednorožcov! Tajomný príbeh pokračuje!
Vydajte sa za dobrodružstvom do Lilandgarie, krajiny posvätných jednorožcov! Aj keď elfská princezná Aranis spolu so svojimi druhmi našla strateného jednorožca, ich cesta sa ešte ani zďaleka neskončila. Musia prejsť cez zradné hory Dragor, kde vládnu draci.

Informácie

Žáner fantasy
Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Počet strán 0
EAN 9788080899288
Dátum vydania 23.3.2015
Vek od 11
Formát 228x252 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,565
Typ kniha

Vydajte sa za dobrodružstvom do Lilandgarie, krajiny posvätných jednorožcov! Aj keď elfská princezná Aranis spolu so svojimi druhmi našla strateného jednorožca, ich cesta sa ešte ani zďaleka neskončila. Musia prejsť cez zradné hory Dragor, kde vládnu draci. Celá Lilandgaria sa pripravuje na blížiacu sa vojnu s temným čarodejníkom Valgarom, ktorého obrovská armáda netvorov sa chystá zničiť ich zem.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Posolstvo jednorožcov"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

www.citaj.to - Pán prsteňov pre deti

Keď ide o záchranu čarovnej Lilandgardie, treba spojiť všetky sily. V druhom pokračovaní magického príbehu (nielen) o jednorožcoch musí elfská princezná Aranis prejsť nebezpečnou krajinou drakov. Podarí sa jej to? Druhá časť z trilógie Posolstvo jednorožcov začína cestou elfskej princeznej do nebezpečných dračích hôr. Ak ste prvý diel nečítali, budete si musieť niektoré súvislosti domyslieť, al...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!