EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Zdeněk Svěrák – POVÍDKY + NOVÉ POVÍDKY (dárkové balení)

Zdeněk Svěrák


POVÍDKY a NOVÉ POVÍDKY Zdeňka Svěráka v exkluzivním dárkovém balení.
K napsání povídek inspiroval Zdeňka Svěráka sám život. Zaslechnutá věta, odvyprávěná historka nebo útržek rozhovoru se staly jádrem příběhu, který autor rozvinul s typickou hravostí. V příbězích se jistě poznáte i vy. Kdokoli z nás se mohl někdy v životě dostat do podobné situace jako hlavní hrdinové jednotlivých příběhů. POVÍDKY a NOVÉ POVÍDKY Zdeňka Svěráka v exkluzivním dárkovém balení.

Informácie

Žáner poviedky
Jazyk čeština
Počet strán 4
EAN 9788025316344
Dátum vydania 17.10.2012
Vek od 0
Formát 303x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,703
Typ kniha

K napsání povídek inspiroval Zdeňka Svěráka sám život. Zaslechnutá věta, odvyprávěná historka nebo útržek rozhovoru se staly jádrem příběhu, který autor rozvinul s typickou hravostí. V příbězích se jistě poznáte i vy. Kdokoli z nás se mohl někdy v životě dostat do podobné situace jako hlavní hrdinové jednotlivých příběhů.

POVÍDKY a NOVÉ POVÍDKY Zdeňka Svěráka v exkluzivním dárkovém balení.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!