EN

Všem klukům, které jsem milovala

Jenny Hanová


Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…?
Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala. Nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal…

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Počet strán 256
EAN 9788074479045
Dátum vydania 27.7.2015
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,456
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…?

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal.

A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Všem klukům, které jsem milovala"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

elliesbookverse.blogspot.cz/2018/ - Zhrnutie 2018: Najlepšie knihy

Tento výber je pre mňa možno trochu neočakávaný a prekvapil aj mňa samotnú. Už dávno nie som cieľovkou pre takýto druh kníh a vekovú kategóriu hlavných hrdinov. Napriek tomu to bolo také milé a celá rodina Lary Jean taká úžasná, že sa sem musela dostať. Kniha do nepohody, ktorú môžem čítať stále dokola. Ďalšie diely sú tiež výborné, ale toto je skrátka moja srdcovka. Videli ste film? Podľa mňa sa ...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!