EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude obnovená od 12. 07. 2022. Využite skvelú zľavu 25% počas inventúry!

Všem klukům, které jsem milovala

Jenny Hanová


Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…?
Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala. Nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal…

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Originálny názov To all the boys I´ve loved before
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 256
EAN 9788074479045
Dátum vydania 27.7.2015
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,461
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…?

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal.

A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Všem klukům, které jsem milovala"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Jenny Hanová

Jenny Hanová

Pochádza z Richmondu vo Virginii. Študovala tvorivé písanie pre deti a mládež v New Yorku. Najradšej píše v kaviarňach, v metre alebo na návšteve u známych. Miluje Harryho Pottera a najviac fandí Slizolinu. Z domu nevychádza bez červeného rúžu a zápisníku. Medzi jej najznámejšie knihy patrí trilógia Všetkým chalanom, ktorých som milovala.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

elliesbookverse.blogspot.cz/2018/ - Zhrnutie 2018: Najlepšie knihy

Tento výber je pre mňa možno trochu neočakávaný a prekvapil aj mňa samotnú. Už dávno nie som cieľovkou pre takýto druh kníh a vekovú kategóriu hlavných hrdinov. Napriek tomu to bolo také milé a celá rodina Lary Jean taká úžasná, že sa sem musela dostať. Kniha do nepohody, ktorú môžem čítať stále dokola. Ďalšie diely sú tiež výborné, ale toto je skrátka moja srdcovka. Videli ste film? Podľa mňa sa ...
NAPÍŠTE NÁM