EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Robinson Crusoe

Na ostrove zvieratiek

Ivona Březinová, ŽKV


Prečítajte si konečne pravdivý príbeh Robinsona Crusoa a jeho verného priateľa – papagája Utorka!
Na malom exotickom ostrove si žije papagáj Utorok so svojimi zvieracími kamarátmi ako v raji. Celý život však sníva o tom, že objaví svet. Po prudkej búrke nájde Utorok na pláži podivné stvorenie: človeka menom Robinson Crusoe. Okamžite v ňom vidí svoju letenku z ostrova. Aj Robinson čoskoro zistí, že kľúčom k prežitiu na opustenom ostrove je práve pomoc Utorka a jeho kamarátov. Všetci žijú spolu v harmónii až do dňa, kým...

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Jazyk slovenčina
Počet strán 48
EAN 9788056401378
Dátum vydania 29.2.2016
Vek od 6
Formát 216x276 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,46
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Prečítajte si konečne pravdivý príbeh Robinsona Crusoa a jeho verného priateľa – papagája Utorka!

Na malom exotickom ostrove si žije papagáj Utorok so svojimi zvieracími kamarátmi ako v raji. Celý život však sníva o tom, že objaví svet.

Po prudkej búrke nájde Utorok na pláži podivné stvorenie: človeka menom Robinson Crusoe. Okamžite v ňom vidí svoju letenku z ostrova, aby mohol preskúmať nové krajiny. Aj Robinson čoskoro zistí, že kľúčom k prežitiu na opustenom ostrove je práve pomoc Utorka a jeho kamarátov. Všetci žijú spolu v harmónii až do dňa, keď ich život obrátia naruby dve divoké mačky, ktoré chcú ovládnuť ostrov. Strhne sa bitka, vďaka ktorej objavia zvieratká a Robinson skutočnú silu priateľstva.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!