EN

Všechna moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku

Thomas Brezina


Max má prima kamarády. Na tom by nebylo nic divného, kdyby těmi kamarády nebyla děsivá strašidla! 1. díl nové série od oblíbeného autora Thomase Breziny.
Max je obyčejný desetiletý kluk, který to nemá snadné. Spolužáci se mu posmívají, že je srab, a starší sestra Dodo mu dělá ze života peklo. To vše se změní, když se skamarádí s tajemnými obyvateli opuštěné pouťové atrakce. Ve zchátralém strašidelného zámku totiž bydlí opravdová strašidla! Skrývají se před nebezpečnou Karlou Čmuchalovou, která je chce vyslídit a pochytat do své show. Jenže atrakce se má bourat. Je třeba vymyslet záchrannou akci!

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Originálny názov Alle meine monster / T. Brezina
Pôvodný jazyk nemčina
Počet strán 200
EAN 9788025326725
Dátum vydania 29.2.2016
Vek od 9
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,542
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

1. díl nové série od oblíbeného autora Thomase Breziny.

Max je na první pohled obyčejný desetiletý kluk, který to nemá snadné. Ve škole se mu spolužáci posmívají, že je srab, a starší sestra Dodo mu dělá ze života peklo. To vše se změní, když se čirou náhodou seznámí s tajemnými obyvateli opuštěné pouťové atrakce. Ve zchátralém strašidelném zámku totiž bydlí opravdová strašidla! Skrývají se před nebezpečnou Karlou Čmuchalovou, která je chce vyslídit a pochytat do své show. Max se s nimi skamarádí a stanou se z nich skvělí přátelé. Jenže atrakce se má bourat. Je třeba vymyslet záchrannou akci!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Všechna moje strašidla"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM