EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Čierne lekná

Michel Bussi


Dielo ocenené mnohými literárnymi cenami od jedného z najpredávanejších francúzskych autorov.
Toto je príbeh o trinástich dňoch v Giverny, dedine Clauda Moneta, ktoré sa začínajú aj končia vraždou. Jérôma Morvala, muža posadnutého vášňou pre umenie a ženskú krásu, našli mŕtveho v potoku za záhradami. Vo vrecku mal pohľadnicu s Monetovými leknami a na nej záhadné slová... Zdá sa, že stopy vedú k trom ženám: fenomenálnej jedenásťročnej maliarke, jej nebezpečne príťažlivej učiteľke a k starej múdrej vdove. Každá z nich má nejaké tajomstvo. Čo všetko vedia o smrti Jérôma Morvala?

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Počet strán 432
EAN 9788026708711
Dátum vydania 26.5.2017
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,44
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Bežný deň v Giverny. Húfy turistov prúdia do domu, kde kedysi žil Claude Monet, a obdivujú záhradu, v ktorej maľoval svoje slávne lekná. No keď v dedine večer opäť zavládne ticho, vynorí sa odvrátená strana tohto miesta.

Toto je príbeh o trinástich dňoch, ktoré sa začínajú i končia vraždou. Jérôma Morvala, muža posadnutého vášňou pre umenie a ženskú krásu, našli mŕtveho v potoku za záhradami. Vo vrecku mal pohľadnicu s Monetovými leknami a na nej záhadné slová...

Zdá sa, že stopy vedú k trom ženám: fenomenálnej jedenásťročnej maliarke, jej nebezpečne príťažlivej učiteľke a k starej múdrej vdove. Každá z nich má nejaké tajomstvo. Čo všetko vedia o smrti Jérôma Morvala? A aká je spojitosť so záhadným slávnym obrazom Čierne lekná?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Michel Bussi"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Čierne lekná

Musím to spomenúť hneď v úvode, ale táto knižka ma veľmi prekvapila. A samozrejme to myslím len v tom najlepšom slova zmysle! Ale pekne po poriadku. Napínavých románov, ktorých dej alebo hlavná postava má čokoľvek do činenia s významnou kultúrnou či umeleckou pamiatkou, sme na knižnom trhu mali viacej. Myslím si, že medzi tie najznámejšie môžeme zaradiť knižné diela od Dana Browna, ktoré sa dos...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!