EN

Netterov anatomický atlas človeka

6. vydanie

Frank H. Netter


Svetový bestseller – pre svoju dokonalú názornosť a zrozumiteľnosť ideálny na štúdium anatómie.
Známy, vo svete najžiadanejší a rokmi preverený ilustrovaný anatomický atlas, ktorý je obľúbený ako u študentov medicíny, tak aj u ich vyučujúcich. Učebnica obsahuje vyše 540 farebných anatomických prehľadov a je doplnená aj o rádiogramy využiteľné v klinickej praxi. Vynikajúce a názorné ilustrácie takmer posúvajú túto knihu od učebnice anatómie k umeleckému dielu.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Atlas of Human Anatomy
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 632
EAN 9788026411840
Dátum vydania 12.9.2016
Vek od 15
Formát 222x286 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 2,98
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Frank H. Netter

Frank H. Netter

Narodil se v New Yorku, vystudoval umění na Art Students League a National Academy of Design, poté medicínu na Univerzitě v New Yorku, kde získal v roce 1931 titul doktor medicíny. Již během studií přitáhly jeho skici pozornost vyučujících i jiných mediků. Práce dr. Nettera se řadí mezi nejkvalitnější ilustrace používané pro výuku lékařské terminologie a anatomie, jsou ceněny pro estetickou kvalitu a vysokou intelektuální hodnotu. Český čtenář se s jeho anatomickými kresbami může setkat v Netterově anatomickém atlase člověka a Netterově vybarvovacím anatomickém atlase.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

knihcentrum.sk - Netterov anatomický atlas človeka

Štúdium medicíny je považované za jedno z najťažších spomedzi dostupných štúdií. Nepochybujem, že poslucháči lekárskych fakúlt strávia stovky hodín nad skriptami. A o čo lepšie by sa sedelo nad učebnicou, ktorá je už na prvý pohľad nádhernou publikáciou plnou farieb. Netterov anatomický atlas človeka síce nie je skriptum, no je to jedna z najlepších pomôcok pre začínajúcich študentov medicíny. ...
NAPÍŠTE NÁM