EN

Malý kúzelník - Ešte dokonalejšie kúzla

Duško Prolušić


Druhý diel „kúzelnej“ príručky vám prináša nové a náročnejšie triky!
Druhý diel „kúzelnej“ príručky vám prináša nové a náročnejšie triky. Po ich zvládnutí postúpite vyššie na rebríčku svojho kúzelníckeho umenia. Preto nenechajte zaháľať svoju kúzelnú paličku, otvorte knihu a šup sa do práce. S novými kúzlami nebudete ani tentoraz mať problém ohúriť návštevu, rodičov, kamarátov alebo spolužiakov. V knihe znovu nájdete ako tie jednoduché, tak i zložitejšie triky.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 64
EAN 9788026609599
Dátum vydania 2.5.2016
Vek od 7
Formát 170x243 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,36
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Druhý diel „kúzelnej“ príručky vám prináša nové a náročnejšie triky. Po ich zvládnutí postúpite vyššie na rebríčku svojho kúzelníckeho umenia. Preto nenechajte zaháľať svoju kúzelnú paličku, otvorte knihu a šup sa do práce. S novými kúzlami nebudete ani tentoraz mať problém ohúriť návštevu, rodičov, kamarátov alebo spolužiakov. V knihe znovu nájdete ako tie jednoduché, tak i tie zložitejšie triky. Každému sú venované dve strany a dočítate sa nielen to, ako sa má kúzlo vykonať, ale i to, čo pri tom hovoriť, ako sa tváriť, aké pomôcky na kúzlo pripraviť. Jednoducho všetko, aby ste kúzlo predviedli rovnako ako skúsený kúzelnícky majster. I tentoraz sú kúzla názorne zobrazené na ilustráciách.

Prajeme vám veľa úspechov pri čarovaní!

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!