EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu!

Kate Finchová


Milujeme zvířata!
Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky. A jejich nejnovější host je skutečně jedinečný! Štístko je totiž malý vodicí kůň. Pomáhá svému nevidomému pánovi dostat se, kam potřebuje, právě jako to dělají vodicí psi. V hotelu se spřátelí s někým, pro koho je jeho pomoc k nezaplacení – s výstavním perským kocourem Sametem. Děti doufají, že Štístkovo zodpovědné chování jim pomůže udržet čilého kocoura v bezpečí a bez poskvrnky.

Informácie

Ilustrátor John Steven Gurney
Číslo dielu 4
Jazyk čeština
Počet strán 88
EAN 9788026414421
Dátum vydania 17.4.2017
Vek od 6
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,27
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky. A jejich nejnovější host je skutečně jedinečný! Štístko je totiž miniaturní vodicí kůň. Pomáhá svému nevidomému pánovi dostat se, kam potřebuje, právě jako to dělají vodicí psi.

V hotelu se spřátelí s někým, pro koho je jeho pomoc k nezaplacení – s výstavním perským kocourem Sametem. Děti doufají, že Štístkovo zodpovědné chování jim pomůže udržet čilého kocoura v bezpečí a bez poskvrnky.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Hotel u zvieratiek"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!