EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Proč má Janička velrybu


Co se stane, když se v úplně normální rodině ocitne velryba?
Co se stane, když se v úplně normální rodině ocitne velryba? Janička chodí do druhé třídy a ví si rady skoro se vším. Jednoho dne se stane fůra divných věcí, a tou nejpodivnější je to, že dostane velrybu. Jmenuje se Helenka a je větší než maminka s tatínkem dohromady. Co na její novou kamarádku řeknou rodiče? A hlavně, co tomu řeknou lidi? Janička nejprve neví, co si s velrybou počne. Ale protože má za ušima, vymyslí chytrý plán. Chcete vědět jaký? Tak se pusťte do čtení!

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 152
EAN 9788025328613
Dátum vydania 22.8.2016
Vek od 7
Formát 165x230 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,434
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Co se stane, když se v úplně normální rodině ocitne velryba?

Janička chodí do druhé třídy a ví si rady skoro se vším. Jednoho dne se stane fůra divných věcí, a tou nejpodivnější je to, že dostane velrybu. Jmenuje se Helenka a je větší než maminka s tatínkem dohromady. Co na její novou kamarádku řeknou rodiče? A hlavně, co tomu řeknou lidi?

Janička nejprve neví, co si s velrybou počne. Ale protože má za ušima, vymyslí chytrý plán. Chcete vědět jaký? Tak se pusťte do čtení!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!