EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Havran Nezbeda - Všechno je moje!

Nele Moostová


Klasické dětské nešvary pomůže vyřešit havran Nezbeda! Sám už přišel na to, že když je milý k ostatním, jsou ostatní milí na něho.
Ten malý havran vypadá jako sympaťák. Nikdo by do něj neřekl, že ukradne všechno, co mu pod zobák přijde. Vždy vymyslí nějaký trik, jak „štípnout“ plyšového medvídka nebo kolečkové brusle. A to dokonce i svým kamarádům. Havran Nezbeda zkrátka chce, aby všechno bylo jeho a s nikým se nemusel dělit. Naštěstí však dostane rozum a přijde na to, že mít plno hraček, ale žádné kamarády, je otrava. Lepší je hrát si spolu s ostatními a hračky si navzájem půjčovat.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 32
EAN 9788025328842
Dátum vydania 12.9.2016
Vek od 3
Formát 167x230 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,248
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Klasické dětské nešvary pomůže vyřešit havran Nezbeda!

Ten malý havran vypadá jako sympaťák. Nikdo by do něj neřekl, že ukradne všechno, co mu pod zobák přijde. Vždy vymyslí nějaký trik, jak „štípnout“ plyšového medvídka nebo kolečkové brusle. A to dokonce i svým kamarádům. Havran Nezbeda zkrátka chce, aby všechno bylo jeho a s nikým se nemusel dělit.

Naštěstí však dostane rozum a přijde na to, že mít plno hraček, ale žádné kamarády, je otrava. Lepší je hrát si spolu s ostatními a hračky si navzájem půjčovat. To je totiž ta správná zábava, při které se dá zažít úžasné dobrodružství!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!