EN

Kapitán Flint je zase in

Torsten Wohlleben


Prešpikované obrázkami a neodolateľným humorom!
V dvanástich sa vraj život kompletne zmení. O tom však u Flinta nemôže byť ani reči: stále rovnaká škola, rovnakí kamaráti a rodičia, ktorí idú človeku stále rovnako na nervy. Len Lea, sestrina najlepšia kamarátka, všetkým dôkladne zamieša. V jej blízkosti Flint tak čudne znervóznie... Ale ako sa jej Flint môže páčiť, keď ho pristihla pri hre na pirátov? Flint skrátka musí svoj život zásadne prekopať. Ale nie je to také jednoduché, keď steny jeho izby ešte stále pokrývajú tapety s medvedíkmi!

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 160
EAN 9788056600641
Dátum vydania 14.4.2017
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,34
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

V dvanástich rokoch sa vraj život kompletne zmení. O tom však pri Flintovi nemôže byť reč: stále rovnaká škola, rovnakí kamaráti a rodičia, ktorí idú človeku stále rovnako na nervy. Len Lea, sestrina najlepšia kamarátka, všetkým dôkladne zamieša. V jej blízkosti Flint tak zvláštne znervóznie... Ale ako sa jej Flint môže páčiť, keď ho pristihla pri hre na pirátov? Flint jednoducho musí svoj život zásadne prekopať a konečne byť na úrovni. Ale nie je to také jednoduché, keď steny jeho izby ešte stále pokrývajú tapety s medvedíkmi!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!