EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Alfie Bloom - Tajemství zakletého hradu


Prastará magie ožívá!
Alfie Bloom vede obyčejný, poněkud osamělý život. To se ale změní v okamžiku, kdy mu tajuplný právník Kaspian Bone oznámí, že zdědil hrad. A ne jen tak ledajaký! Je to místo plné kouzel, které bylo dlouhá staletí zapečetěno, a kde prý – světe div se – před šesti sty lety přišel na svět! Mocný druid tehdy ukryl do hlubin hradu prastarou magii, kterou má nyní Alfie střežit. Chlapcův nudný život skončil. Nepřátelé totiž prahnou po jeho magii a temném tajemství, které dříme ukryto hluboko pod hradem.

Informácie

Žáner fantasy
Jazyk čeština
Počet strán 304
EAN 9788025329337
Dátum vydania 3.10.2016
Vek od 9
Formát 129x198 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,328
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Prastará magie ožívá!

Alfie Bloom vede obyčejný, poněkud osamělý život. To se ale změní v okamžiku, kdy mu tajuplný právník Kaspian Bone oznámí, že zdědil hrad. A ne jen tak ledajaký! Je to místo plné čar a kouzel, které bylo dlouhá staletí zapečetěno, a kde prý – světe div se – před šesti sty lety přišel na svět! Mocný druid tehdy ukryl do hlubin hradu prastarou magii, kterou má nyní Alfie střežit.

Chlapcův nudný život skončil. Hroziví nepřátelé totiž prahnou po jeho magii i po temném tajemství, které dříme ukryto hluboko pod hradem…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!