EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude obnovená od 12. 07. 2022. Využite skvelú zľavu 25% počas inventúry!

Alfie Bloom - Tajemství zakletého hradu


Prastará magie ožívá!
Alfie Bloom vede obyčejný, poněkud osamělý život. To se ale změní v okamžiku, kdy mu tajuplný právník Kaspian Bone oznámí, že zdědil hrad. A ne jen tak ledajaký! Je to místo plné kouzel, které bylo dlouhá staletí zapečetěno, a kde prý – světe div se – před šesti sty lety přišel na svět! Mocný druid tehdy ukryl do hlubin hradu prastarou magii, kterou má nyní Alfie střežit. Chlapcův nudný život skončil. Nepřátelé totiž prahnou po jeho magii a temném tajemství, které dříme ukryto hluboko pod hradem.

Informácie

Žáner fantasy
Jazyk čeština
Originálny názov Alfie Bloom and the Secrets of Hexbridge Castle
Pôvodný jazyk angličtina
Séria Alfie Bloom
Počet strán 304
EAN 9788025329337
Dátum vydania 3.10.2016
Vek od 9
Formát 129x198 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,328
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Prastará magie ožívá!

Alfie Bloom vede obyčejný, poněkud osamělý život. To se ale změní v okamžiku, kdy mu tajuplný právník Kaspian Bone oznámí, že zdědil hrad. A ne jen tak ledajaký! Je to místo plné čar a kouzel, které bylo dlouhá staletí zapečetěno, a kde prý – světe div se – před šesti sty lety přišel na svět! Mocný druid tehdy ukryl do hlubin hradu prastarou magii, kterou má nyní Alfie střežit.

Chlapcův nudný život skončil. Hroziví nepřátelé totiž prahnou po jeho magii i po temném tajemství, které dříme ukryto hluboko pod hradem…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Alfie Bloom"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM