EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Křížovky se zajímavostmi o víně

ŽKV


Švédské křížovky a spousta zajímavostí pro všechny milovníky vína!
Víte, kdy se ve Středomoří začala pěstovat vinná réva? Umíte víno správně servírovat a vybrat odrůdu tak, aby dokonale doplňovala chuť pokrmů? Znáte historii vinařství v Čechách a na Moravě? Pokud ne, pusťte se do luštění švédských křížovek. Teoretické znalosti pak nezapomeňte doplnit těmi praktickými, v tomto případě sklenkou dobrého, na správnou teplotu vychlazeného vínka!

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 128
EAN 8594155757671
Dátum vydania 26.9.2016
Vek od 15
Formát 166x240 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,205
Typ krížovky, sudoku
Väzba brožovaná lepená

Švédské křížovky a spousta zajímavostí pro všechny milovníky vína!

Víte, kdy se ve Středomoří začala pěstovat vinná réva? Umíte víno správně servírovat a vybrat odrůdu tak, aby dokonale doplňovala chuť pokrmů? Znáte historii vinařství v Čechách a na Moravě?

Pokud ne, pusťte se do luštění švédských křížovek. Teoretické znalosti pak nezapomeňte doplnit těmi praktickými, v tomto případě sklenkou dobrého, na správnou teplotu vychlazeného vínka!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!