EN

Kdo vydrží bydlet s bohy?

Mary Evans


Pomůžou tentokrát zachránit svět bájní řečtí hrdinové? Druhý díl bestsellerové série vedle které bledne i Percy Jackson.
Dokážeš si představit, že by se u tebe v obýváku usadili olympští bohové, zabrali si tvůj oblíbený gauč a chtěli ti pomoct zachránit svět? Kdyby se to alespoň nezačalo komplikovat! Héra jim zakázala používat magické schopnosti, takže boj s Thanatem, démonem smrti, a jeho matkou Nyx je téměř marný. Vzdát to ale nesmějí. Nastal čas objevit nové hrdiny! Stanou se jimi Elliot a jeho kamarádka ze znamení zvěrokruhu Panna? Pomůžou jim bohové?

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 272
EAN 9788025335765
Dátum vydania 15.2.2018
Vek od 10
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,381
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Dokážeš si představit, že by se u tebe v obýváku usadili olympští bohové, zabrali si tvůj oblíbený gauč a chtěli ti pomoct zachránit svět? Kdyby se to alespoň nezačalo komplikovat! Héra jim zakázala používat magické schopnosti, takže boj s Thanatem, démonem smrti, a jeho matkou Nyx je téměř marný. Vzdát to ale nesmějí.

Nastal čas objevit nové hrdiny! Stanou se jimi Elliot a jeho kamarádka ze znamení zvěrokruhu Panna? Pomůžou jim bohové?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Elliot Hooper"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!