EN

Perníková chaloupka

Vojtěch Kubašta


Klasický pohádkový příběh, který si znovu s dětmi zamilujete. Oblíbené prostorové leporelo od významného českého výtvarníka.
Slyšeli jste už o té zvláštní chaloupce v lese, která je celá z perníku? Jeníček s Mařenkou se v lese ztratili a právě tuto chaloupku objevili. Kdo ji obývá? A najdou brzy cestu domů? Zamilujte si zas a znovu klasický příběh, tentokrát v jedinečném prosotorovém zpracování slavného českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty, na jehož knihách vyrůstaly generace dětí v České a Slovenské republice.

Informácie

Žáner rozprávka
Jazyk čeština
Počet strán 12
EAN 9788000044316
Dátum vydania 17.10.2016
Vek od 3
Formát 253x193 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,33
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Klasický pohádkový příběh, který si znovu s dětmi zamilujete. Oblíbené prostorové leporelo od významného českého výtvarníka.

Slyšeli jste už o té zvláštní chaloupce v lese, která je celá z perníku? Jeníček s Mařenkou se v lese ztratili a právě tuto chaloupku objevili. Kdo ji obývá? A najdou brzy cestu domů? Zamilujte si zas a znovu klasický příběh, tentokrát v jedinečném zpracování slavného českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty, na jehož knihách vyrůstaly genrace dětí v České a Slovenské republice.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!