EN

Star Wars: Planety, místa a bitvy

kolektiv

3,0
( 1 )

Neuvěřitelné detaily vám odhalí mnohem víc, než co jste mohli vidět na plátně kin.
Průvodce předalekou galaxií… Kompletní encyklopedie planet, měst a bitev galaxie Star Wars, aktualizovaná o zbrusu nové materiály z filmu Star Wars: Síla se probouzí. Více než 50 obrazových průřezů přivádí k životu ikonická místa ze Star Wars – od závodní arény v městě Mos Espa a Chrámu Jedi po Larsovu rodinnou usedlost a Jabbův palác.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 192
EAN 9788026412960
Dátum vydania 14.11.2016
Vek od 8
Formát 252x301 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Edícia Star Wars
Hmotnosť 1,34
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Neuvěřitelné detaily vám odhalí mnohem víc, než co jste mohli vidět na plátně kin.

Kompletní encyklopedie planet, měst a bitev galaxie Star Wars, aktualizovaná o zbrusu nové materiály z filmu Star Wars: Síla se probouzí.

• Více než 50 obrazových průřezů přivádí k životu ikonická místa ze Star Wars – od závodní arény v městě Mos Espa a Chrámu Jedi, po Larsovu rodinnou usedlost a Jabbův palác.

• Neuvěřitelné detaily vám odhalí mnohem víc, než co jste mohli vidět na plátně kin.

• Osm exkluzivně vytvořených obrazů zachycuje nejdůležitější místa filmu Síla se probouzí. Včetně Jakku, Mazina hradu a základny Hvězdovrah.

Uživateľská recenzia

Monica Astray
Mňa osobne táto kniha zaujala hlavne kresbami daných oblastí, na ktorých sú zakreslené trasy hlavných postáv vo filmoch. Takisto chválim knihu ako komplet. Očarí zvnútra i zvonka, pretože je v nej naozaj veľmi veľa kresieb. Veľmi pekný úvod knihy, kde sú vypísané planéty Star Wars sveta. Potom je kniha rozdelená podľa epizód. Takže všetko ide pekne postupne a človek sa medzi toľkými mestami a oblasťami nezamotá. Pre mňa jednoznačne kniha, ktorú by každý fanúšik mal mať. Pokiaľ viem kniha vyšla iba v českom jazyku ale mne osobne to vôbec nevadilo. Navyše kniha mi príde na vyššej úrovni. Skôr by som ju radila do kníh SW pre dospelých než medzi detské. Jednoznačne dávam plný počet, od tejto knihy som dostala to čo som očakávala a dokonca aj viac.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!