EN

Hvězdy NHL 2017

Češi a Slováci v sezoně 2015/16

Kolektiv


Nenechte si ujít vyprávění od předních českých novinářů věnujících se nejprestižnější hokejové lize na světě!
Nenechte si ujít vyprávění od předních českých novinářů věnujících se NHL, nejprestižnější hokejové lize na světě! Nakladatelství EGMONT připravilo tradiční ročenku o nejlepší hokejové lize na světě zahrnující portréty 60 hvězd NHL, 10 elitních trenérů, informace o všech českých a slovenských hokejistech v sezoně NHL 2015/16 i kompletní statistiky a tabulky ročníku 2015/16!

Informácie

Jazyk čeština
Séria Hvězdy NHL
Počet strán 144
EAN 9788025230695
Dátum vydania 10.10.2016
Vek od 12
Formát 210x297 mm
Vydavateľstvo Egmont
Edícia Hokej
Hmotnosť 0,78
Typ kniha
Väzba viazaná s poťahom z iného materiálu

Nenechte si ujít vyprávění od předních českých novinářů věnujících se nejprestižnější hokejové lize na světě!

Hvězdy NHL 2017 + Češi a Slováci v sezoně 2015/16

Sidney Crosby, Matt Murray, Connor McDavid, Erik Karlsson, Jamie Benn, Steven Stamkos, Jaromír Jágr, Alexander Ovečkin, Patrick Kane, Jevgenij Malkin a spousta dalších hokejových hvězd... Nakladatelství EGMONT připravilo tradiční ročenku o nejlepší hokejové lize na světě! Portréty 40 zahraničních a 20 domácích hokejových hvězd NHL. Poutavé příběhy 10 elitních trenérů. Informace o všech českých a slovenských hokejistech, kteří si v NHL zahráli v sezoně 2015/16. Exkluzivní snímky ze světa National Hockey League. Kompletní statistiky a tabulky ročníku 2015/16. Nenechte si ujít vyprávění od předních českých novinářů věnujících se nejprestižnější hokejové lize na světě!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Hvězdy NHL"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

secretworldofdeepsoul - Keď si fanúšikom, nie je čo riešiť

Prvá myšlienka bezprostredne po dočítaní: keď hokej je to, čo zbožňuješ Od malička som rada sledovala hokejové zápasy, či už v televízore, alebo naživo. Moja láska k tomuto športu je taká obrovská, že dianie v ligách sledujem denne, a keď skončia sezóny – vďaka ti, NHL, že končíš až v máji – mám reálne abstinenčné príznaky. Niekto je závislý na drogách a iných látkach, mne stačí hokej, knihy, h...
NAPÍŠTE NÁM