EN

O makové panence a motýlu Emanuelovi

Václav Čtvrtek


Tři pohádky o makové panence a motýlu Emanuelovi.
Maková panenka nosí červenou sukni, která se podobá rozkvetlému vlčímu máku. Stará se o makové pole, kde je pořád spousta práce. Ráda tancuje, a tak jednou vyzve k tanci smutného motýla Emanuela s cylindrem na hlavě a hůlkou v ruce. Od té doby jsou kamarádi, i když Emanuel občas panence spíš přidělává starosti. V této obrázkové knížce najdete tři pohádky: Jak přechytračila loupežníka Buráska, Jak je navštívil blesk Ámos a Jak uspala turecký měsíc.

Informácie

Ilustrátor Gabriela Dubská
Jazyk čeština
Počet strán 12
EAN 9788000046815
Dátum vydania 1.5.2017
Vek od 5
Formát 240x160 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,236
Typ kniha
Väzba leporelo rozkladacie

Maková panenka nosí červenou sukni, která se podobá rozkvetlému vlčímu máku. Stará se o makové pole, kde je pořád spousta práce. Ráda tancuje, a tak jednou vyzve k tanci smutného motýla Emanuela s cylindrem na hlavě a hůlkou v ruce. Od té doby jsou kamarádi, i když Emanuel občas panence spíš přidělává starosti.

V této obrázkové knížce najdete tři pohádky: Jak přechytračila loupežníka Buráska, Jak je navštívil blesk Ámos a Jak uspala turecký měsíc.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!