EN

Star Wars - Dedič rytierov Jedi

Kevin Hearne


Kedysi dávno vo veľmi, veľmi vzdialenej galaxii...
Vzrušujúce nové dobrodružstvá, ktoré sa odohrávajú medzi epizódami Nová nádej a Impérium vracia úder. Zničenie Hviezdy smrti spravilo z Luka Skywalkera nielen hrdinu povstaleckej Aliancie, ale aj cennú posilu v pokračujúcom boji proti Impériu.

Informácie

Žáner román
sci-fi
Jazyk slovenčina
Originálny názov Star Wars The Heir to the Jedi
Pôvodný jazyk angličtina
Séria Star Wars
Počet strán 280
EAN 9788025237311
Dátum vydania 23.1.2017
Vek od 7
Formát 134x202 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,225
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Vzrušujúce nové dobrodružstvá, ktoré sa odohrávajú medzi epizódami Nová nádej a Impérium vracia úder.Zničenie Hviezdy smrti spravilo z Luka Skywalkera nielen hrdinu povstaleckej Aliancie, ale aj cennú posilu v pokračujúcom boji proti Impériu. Hoci ešte musí prejsť dlhú cestu k umeniu majstrovského ovládania Sily, niet pochýb o tom, že je neprekonateľný pilot. V očiach vodcov povstaleckej Aliancie, princeznej Leii Organy a admirála Ackbara, niet na uskutočnenie smelej záchrannej misie lepšieho kandidáta.

Luke sa strmhlav vrhne do vysokorizikovej špionážnej operácie, pri ktorej musí čeliť nemilosrdným strážcom Impéria, smrtiacim nepriateľským bojovým lodiam, neľútostným nájomným lovcom a monštruóznym mozgožrútskym parazitom. Ak niekedy potreboval múdrosť Obi-Wana Kenobiho, je to teraz. Ale Luke sa bude musieť spoľahnúť len sám na seba, na svojich priateľov a samozrejme na to, ako dokáže ovládať Silu.

Ďalšie tituly z rady "Star Wars"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM