EN

Babičky: Skaza Večerného hája

Minna Lindgrenová


Záverečný diel brilantnej fínskej trilógie s nevšednými hrdinkami a detektívnou zápletkou
Rekonštrukcia Večerného hája sa skončila a jeho deväťdesiatročné obyvateľky sa môžu nasťahovať späť. Po návrate ich však čaká nemilé prekvapenie. Miesto, kde sa cítili ako doma, sa zmenilo na štátom financovaný projekt starostlivosti o seniorov, riadený prostredníctvom moderných technológií. Zdravotné sestry zmizli, lekársky dohľad prebieha online a odvšadiaľ cítiť nemilosrdnú snahu o modernizáciu. Babičky sa rozhodnú zakročiť. V boji za spravodlivosť ich nič nezastaví!

Informácie

Žáner román
humor
Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Původní název Ehtoolehdon Tuho
Rada Babičky
Počet strán 280
EAN 9788075058294
Dátum vydania 17.11.2017
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,47
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Rekonštrukcia Večerného hája sa skončila a jeho deväťdesiatročné obyvateľky sa môžu nasťahovať späť. Po návrate ich však čaká nemilé prekvapenie. Miesto, kde sa cítili ako doma, sa zmenilo na štátom financovaný projekt starostlivosti o seniorov, riadený prostredníctvom moderných technológií. Zdravotné sestry zmizli, lekársky dohľad prebieha online a odvšadiaľ cítiť nemilosrdnú snahu o modernizáciu. Babičky sa rozhodnú zakročiť. Ani pokročilý vek im nezabráni v príprave smelého plánu, ktorého cieľom je zničiť počítačový systém. V boji za spravodlivosť ich nič nezastaví! Záver vráti do hry niektoré postavy a na povrch vyplávajú i ďalšie dosiaľ utajené skutočnosti.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Babičky"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Minna Lindgrenová

Minna Lindgrenová

Minna-Liisa Gabriela Lindgrenová je finská autorka a novinářka, kterou proslavila zejména její humorná detektivní série odehrávající se v domově důchodců Podzimní háj. První dva díly se dostaly do finského žebříčku bestsellerů. Práva k vydání byla prodána do několika světových jazyků včetně angličtiny.
View author profile

Recenzia médii

vinlit.sk - Babičky: Skaza Večerného hája

Mať viac ako deväťdesiat rokov a ocitnúť sa v domove plnom techniky – toto nemilé prekvapenie čakalo po rekonštrukcii Večerného hája známe babičky: Siiri, Irmu a Annu-Liisu. Energické babičky si aj v poslednej časti trilógie nájdu spôsob, ako vyhrať boj s technikou a odhaliť tajomstvo dobrovoľníkov zo združenia Prebudenie dnes, ktorí pod záštitou dobrovoľnej pomoci majú vo Večernom háji celkom iné...
NAPÍŠTE NÁM