EN

Emily Vichrná a rybí ocas

Liz Kesslerová


Pořádně se nadechni, ponoř se do oceánu, a poznej fascinující svět pod mořskou hladinou! 1. díl bestsellerové série.
Dvanáctiletá Emily žije odnepaměti na lodi. Její matka ji ale celý život úzkostlivě drží od vody co nejdál. Přesto nakonec povolí a dovolí Emily chodit ve škole na hodiny plavání. Přihodí se však něco naprosto nečekaného! Jakmile vklouzne do vody, stane se z ní mořská panna. A brzy pozná, že zdaleka není jediná. Pod mořskou hladinou se ukrývá úchvatný, tajemný svět, kde mořské panny studují ve škole mnohem zajímavější předměty – třeba vábení námořníků.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Originálny názov The tail of Emily Windsnap
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Iveta Poláčková
Počet strán 224
EAN 9788000047782
Dátum vydania 4.9.2017
Vek od 9
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,385
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Dvanáctiletá Emily žije odnepaměti na lodi. Její matka ji ale celý život úzkostlivě drží od vody co nejdál. Přesto nakonec dovolí Emily chodit ve škole na hodiny plavání. Přihodí se však něco naprosto nečekaného! Jakmile Emily vklouzne do vody, stává se z ní mořská panna. A brzy pozná, že zdaleka není jediná. Pod mořskou hladinou se ukrývá úchvatný, tajemný svět, kde mořské panny studují ve škole mnohem zajímavější předměty – třeba vábení námořníků!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Emily Windsnapová"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Liz Kesslerová

Liz Kesslerová

Liz Kesslerová sa narodila v Suothporte a vyrastala v Manchesteri a Chceshire. Študovala anglický jazyk a neskôr si spravila aj pedagogickú nadstavbu. Navštevovala aj kurz kreatívneho písania. Pracovala ako učiteľka, lektorka anglického jazyka, viedla kurzy písania a venovala sa aj žurnalistike. Medzi čitateľmi je známa vďaka sérii o malej morskej panne Emily Windsnapovej, ktorá sa zaradila medzi bestselleri podľa The New York Times.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM