EN

Star Wars Rok za rokem Obrazová kronika

kolektiv

5,0
( 1 )

Výpravná obrazová publikace ke 40. výročí Star Wars
Od roku 1977 jsou Star Wars stálou součástí populární kultury a celosvětovým fenoménem, který přetrval čtyři desetiletí. Tato chronologická kronika předkládá úplnou historii Star Wars včetně nejnovějších přírůstků do jejich světa, jako jsou filmy Síla se probouzí a Rogue One.

Informácie

Jazyk čeština
Rada Star Wars
Počet strán 368
EAN 9788025239049
Dátum vydania 5.6.2017
Vek od 12
Formát 252x301 mm
Vydavateľstvo Egmont
Edícia Star Wars
Hmotnosť 2,008
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Od roku 1977 jsou Star Wars stálou součástí populární kultury a celosvětovým fenoménem, který přetrval čtyři desetiletí. Tato chronologická kronika předkládá úplnou historii Star Wars včetně nejnovějších přírůstků do jejich světa, jako jsou filmy Síla se probouzí a Rogue One.

Kniha Star Wars Rok za rokem, vytvořená ve spolupráci s Lucasfilmem a napsaná renomovanými odborníky na Star Wars, nabízí podrobnou časovou osu všeho možného, co souvisí se Star Wars: od prvotní inspirace George Lucase po jeho odchod z Lucasfilmu, od raných konceptuálních kreseb Star Wars Povstalců po dokončené záběry, od starých knižních přepisů po nové zábavní parky. Velká péče byla věnována i českému vydání, na jehož přípravě se podíleli respektovaní znalci prostředí Star Wars u nás.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Star Wars"

Uživateľská recenzia

Monica Astray
Viete na tejto knihe je úžasná jedna dôležitá vec. Možno sa vám bude zdať zo začiatku, tak ako mne, divná. Poviete, si prečo to tu je, veď toto sem vôbec nepatrí?! Ide o to, že v knihe je veľa faktov a obrázkov, ktoré sú nad rámec SW sveta. Fakty, ktoré so SW nesúvisia. Možno na prvý pohľad. Nie je tomu tak. Autor a ľudia, ktorí sa na knihe podieľali nám chceli vlastne ukázať Star Wars v celkovom historickom kontexte. A dobre spravili. Ale čím je ešte táto kniha tak výnimočná? Jej spracovanie. Zaujímavé a výstižné fakty. Celková postupná chronológia až po rok 2016. Máte tu všetko. Filmový svet, komiksový, herný, seriálový.... je tu jednoducho všetko čo sa týka SW sveta.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

aktuálně.cz - Poklad pro dospělé

„…S velkými obrazovými publikacemi věnujícími se fenoménu Star Wars to je těžké. Jsou hezké a technicky skvěle vyvedené, obsahově si je ale užijí hlavně mladší čtenáři. Nové a doplněné vydání publikace Rok za rokem, které vyšlo ku příležitosti čtyřiceti let od premiéry prvního snímku, je výjimkou, která udělá radost snad každému dospělému…“

blog - Star Wars: Rok za rokem

.... keď celú históriu sveta Star Wars máte na dosah. Predstavujem vám knihu Star Wars: Rok za rokem, ktorá hrá na city každému fanúšikovi tohto jedinečného sveta. Nebudeš ľutovať ( a ak áno, peniaze nevraciam, pretože v takom prípade nie si skutočný fanúšik, a nevidíš skutočnú hodnotu tejto knihy)! Píše sa rok 1977. George Lucas sa zmieruje s tým, že Star Wars bude prepadák. 25. mája 1977 prem...
NAPÍŠTE NÁM