EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Listopadoví motýli

Audur Ava Ólafsdóttir


Cesta po Islandu nikdy nebyla tak zábavná
Mladá, čerstvě opuštěná islandská překladatelka z jedenácti jazyků vyrazí na cestu na východ ostrova – chce najít vhodné místo pro chatu vyhranou v loterii. Proti plánu ji doprovází čtyřletý sluchově postižený syn její nejlepší kamarádky. Na cestě upršeným listopadovým šerem čekají nesourodou dvojici lávová pole, estonský pěvecký sbor, černá písečná poušť, ženini bývalí milenci, stádo ovcí a celá řada bláznivých událostí, zároveň ale vyplouvají na povrch dlouho potlačované vzpomínky.

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 272
EAN 9788025907528
Dátum vydania 20.11.2017
Vek od 15
Formát 120x185 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,42
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Ve druhém románu oceňované islandské autorky poznáváme mladou, nezávislou, čerstvě opuštěnou překladatelku z jedenácti jazyků, která se krátce po rozchodu vydává na východ ostrova s palubní přihrádkou napěchovanou penězi a úmyslem najít vhodné místo pro chatu vyhranou v loterii. Zcela neplánovaně ji přitom doprovází čtyřletý sluchově postižený syn její nejlepší kamarádky. Na cestě upršeným listopadovým šerem čekají tuto nesourodou dvojici nejen lávová pole, estonský pěvecký sbor, černá písečná poušť, ženini bývalí milenci, stádo ovcí nebo celá řada bláznivých událostí, ale na povrch začínají vyplouvat i dlouho potlačované vzpomínky na minulost.

Listopadoví motýli jsou okouzlujícím humorným příběhem o přátelství, lásce, mateřství a sebepoznávání v nehostinných končinách ostrova v severním Atlantiku.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Audur Ava Ólafsdóttir"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Listopadoví motýli

Islandská autorka Audur Ava Ólafsdóttir už nie je slovenským čitateľom úplne neznáma. V roku 2013 totiž vyšla vo vydavateľstve Slovart v edícii MM kniha Ratolesť, ktorá mala veľký úspech. V českom preklade ju rok predtým prinieslo vydavateľstvo Plus pod názvom Výhonek osmilisté růže a v uplynulom roku vydalo ďalšiu z jej kníh Listopadoví motýli, čomu sa určite milovníci islandskej literatúry poteš...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!