EN

Anička v zahradě

Ivana Peroutková


Desátý a poslední příběh o Aničce a jejích kamarádkách.
Letní prázdniny utíkají jako voda, a Anička jejich začátek strávila na řece. Byl to báječně dobrodružný i trochu nebezpečný týden, vždyť sjela na kánoi Lužnici! Teď se Anička chystá k babičce na vesnici. Chodila tam jeden rok do školy, kamarádky ji už čekají. Anička se na ně moc těší, i na Parašína, s kterým byla vždycky zábava – a zase ji překvapí. Jaký tedy bude konec prázdnin, co všechno Aničku čeká?

Informácie

Ilustrátor Eva Mastníková
Jazyk čeština
Rada Anička
Počet strán 136
EAN 9788000046846
Dátum vydania 8.5.2017
Vek od 7
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,328
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Letní prázdniny utíkají jako voda, Anička jejich začátek strávila na řece. Byl to báječně dobrodružný i trochu nebezpečný týden, vždyť sjela na kánoi Lužnici! Teď se Anička chystá k babičce na vesnici. Chodila tam jeden rok do školy, kamarádky ji už očekávají. Anička se na ně moc těší, i na Parašína, s kterým byla vždycky zábava – a zase ji překvapí. Jaký tedy bude konec prázdnin, co všechno Aničku čeká?

Desátý příběh ze série knížek o Aničce (Anička a její kamarádky, Anička ve městě, Anička u moře, Anička na horách, Anička a cirkus, Anička a Velikonoce, Anička v Austrálii, Anička a divadlo, Anička na řece).

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Anička"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!