EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude realizovaná po 12. 07. 2020.

Led nebo oheň

Sara Raaschová


Může být Meira královnou a současně i bojovnicí? 2. díl bestsellerové trilogie.
Zimní království bylo osvobozeno, ale krušné chvilky ještě nekončí. Aby Meira ochránila svůj lid, dovolí Cordellu kopat v zimních dolech. Tam ale najdou něco mocného a nebezpečného – magickou propast. Theron chce využít tento nález k poražení zla, ale Meira se bojí, co s sebou taková síla může přinést. A udělá cokoli, aby se minulost neopakovala. Boje o moc sílí a Meira se začíná ptát sama sebe, jestli bojuje jen za Zimu, nebo za celý svět.

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 320
EAN 9788075445063
Dátum vydania 5.3.2018
Vek od 12
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,515
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Zimní království bylo osvobozeno, ale krušné chvilky ještě nekončí. Aby Meira ochránila svůj lid, dovolí Cordellu kopat v zimních dolech. Tam ale najdou něco mocného a nebezpečného – magickou propast. Theron chce využít tento nález k poražení zla, ale Meira se bojí, co s sebou taková síla může přinést. Když se na zemi posledně objevilo tolik magie, povstal velký Rozklad. Proto nechce nechat nic náhodě a klidně se postaví i Theronovi. Ale nevystaví i tak své lidi nebezpečí?

Boje o moc sílí. Theron touží po magii, Mather bojuje za svobodu a Meira se začíná ptát sama sebe, jestli bojuje jen za Zimu, nebo za celý svět.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Sníh nebo popel"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

marekzakopcan.sk - Pútavé využitie kontrastov

Druhé diely sérií sa neraz potýkajú s rovnakými problémami. Kým úvodné časti prezentujú originálny svet plný zaujímavých postáv a prepletených vzťahov, dvojky sa viac sústredia na ich prehlbovanie. A tu nastáva niekedy kameň úrazu, pretože čitatelia čakajú rovnako intenzívny zážitok, ak nie ešte niečo viac. A neraz to skončí tým, že sa dočkajú len akejsi výplne medzi prvým a tretím dielom. Sníh ne...
NAPÍŠTE NÁM