EN

Mráz nebo noc

Sara Raaschová


Angra je naživu, Rozklad se šíří po světě a nikdo už není v bezpečí. Závěrečný díl bestsellerové trilogie.
Meira by pro záchranu světa udělala cokoli. Nejdřív se ale musí naučit ovládat svou magii. Rozklad však může porazit jen jediným způsobem – sestoupit do labyrintu pod Střídavými královstvími a vzdát se magie. Mather se rozhodl ochránit královnu, ale s plánovaným útokem na Angrova království se jeho cíl vzdaluje. A Ceridwen, které Angra zabil bratra a ukradl zemi, se snaží zachránit svůj lid i lásku. Společně musí spojit království, jinak vše ztratí.

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Počet strán 320
EAN 9788075445988
Dátum vydania 6.8.2018
Vek od 12
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,529
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Angra je naživu, Rozklad se šíří po světě a nikdo už není v bezpečí.

Meira by udělala cokoli pro záchranu světa. Nejdříve se ale musí naučit ovládat svou magii. Když jí vůdce tajného řádu z Paisly nabídne, že ji bude učit, neváhá ani chvíli. Ale Rozklad může porazit jen jediným způsobem – bude muset sestoupit do labyrintu pod Střídavými královstvími, vzdát se své magie a učinit tu největší možnou oběť.

Mather se rozhodl najít a zachránit svou královnu, ale s plánovaným útokem na Angrova království se jeho cíl stále vzdaluje. A Ceridwen, které Angra zabil bratra a ukradl zemi, se snaží zachránit svůj lid i svou lásku.

Meira, Mather a Ceridwen musí spojit všechna království Primorie, jinak ztratí všechno.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Sníh nebo popel"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

marekzakopcan.sk - Vyvrcholenie série s trpkou príchuťou

Sara Raaschová ma odrovnala, keď na našom trhu CooBoo uviedlo jej prvotinu Sníh nebo popel. Svet, kde jestvujú popri sebe kráľovstvá Ročných období a Striedavé kráľovstvá, bol plný mágie, bojov a nečakaných zvratov. Druhá časť - Led nebo oheň - takmer prepadla neduhu mnohých sérií, kedy sú pokračovania len akýmsi nemastným-neslaným predelom medzi úvodom a záverom. Našťastie z toho autorka dokázala...
NAPÍŠTE NÁM