EN

Prohnilé město

Leigh Bardugo


Druhý díl oceňované fantasy série Šest vran od bestsellerové autorky Leigh Bardugo!
Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada. Proto musí napnout všechny své síly, aby získali to, co jim patří. V temných ulicích zkorumpovaného Ketterdamu se mezitím schyluje k válce. Nebezpečná smrtící droga jurda parem se tu stává předmětem boje o moc. Obstojí Kazova prohnanost proti nepřátelům a zůstanou mu jeho lidé vůbec věrni?

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Rada Šest vran
Počet strán 488
EAN 9788025336687
Dátum vydania 26.4.2018
Vek od 14
Formát 165x238 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,8
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek: vloupali se do nejstřeženější pevnosti světa a ukradli to, za co měli dostat velmi dobře zaplaceno. Místo kýžené odměny však na ně čekala zrada. Podvedeni a oslabeni o jednoho člena, který byl unesen, musí napnout všechny své síly, aby získali, co jim patří.

V ulicích zkorumpovaného Ketterdamu se mezitím schyluje k válce. Nebezpečná droga jurda parem se stává předmětem hry o moc. Zkáza, kterou za sebou nechává, je děsivá.

Obstojí Kazova prohnanost proti starým i novým nepřátelům? Zůstanou mu jeho lidé věrní? Pomstí se za zradu a zabrání rozšíření smrtící drogy, které by mělo nedozírné následky nejen pro griši, ale i pro celý svět?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Šest vran"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

elliesbookverse.blogspot.cz/2018/ - Prohnilé město

Určite už nie je mnoho z vás, ktorí by ste o tejto knihe nepočuli, nečítali alebo nešírili o nej samú chválu. Samozrejme, pripájam sa k davu a môžem potvrdiť, že táto kniha je skvelá. Napínavá, zároveň však odpočinková. Vtipná, ale miestami vie pekne chytiť za srdce. Neviem si predstaviť, kto by sa na ňu netešil, ak už má za sebou prvý diel. Nešlo si neobľúbiť všetky hlavné postavy. Všetci, vrátan...

nakridlachknih.blogspot.cz - Prohnilé město

Wau. Nikdy by som nečakala, že ma tento dych berúci, akčnosťou presiaknutý neobyčajný príbeh zrazí na zem takou rýchlosťou. Čím bližšie som bola pri konci, tým viac sa mi zarezával pod kožu a nevedela som ho odložiť. Nečakala som , že sa ma privedie k slzám ani, že ma tak veľmi ohúri, aj keď som si bola istá, že ma očarí, pretože už Vraniu šestku som ,,žrala". A Leigh ma ani náhodou nesklamala. ...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!