EN

Diář Báry Nesvadbové

Barbara Nesvadbová


Diář pro každou ženu od Báry Nesvadbové
V originálním diáři naleznete kromě spousty místa na své poznámky i několik dosud nevydaných povídek, citáty pozoruhodných žen a zajímavá výročí, otázky pro milence, manžela, tátu a syna, ale i pro vás. Mimo jiné se dozvíte, že první antikoncepční pilulka se začala prodávat v roce 1960, že ve švýcarském kantonu Appenzell Innerrhoden získaly ženy volební právo roku 1990, že rozvody byly na Maltě schváleny až v roce 2011 ad. Ilustrace Martin Krajc.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 128
EAN 8594050423527
Dátum vydania 24.8.2017
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,23
Typ kalendár, diár
Väzba mäkké dosky z kartónu

Ve zcela originálním a stylovém diáři, provázeném ilustracemi Martina Krajce, naleznete kromě spousty místa na své poznámky i několik dosud nevydaných povídek, citáty pozoruhodných žen a zajímavá výročí, otázky pro milence, manžela, tátu a syna, ale na každý týden i jednu pro sebe. Mimo jiné se dozvíte, že první antikoncepční pilulka se začala prodávat v roce 1960, že ve švýcarském kantonu Appenzell Innerrhoden získaly ženy volební právo roku 1990, že rozvody byly na Maltě schváleny až v roce 2011 a mnoho dalšího.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Diář Báry Nesvadbové

Koniec roka 2017 je tu. Akosi prirýchlo… Či len mne sa zdá, že prešiel ešte rýchlejšie ako ten predchádzajúci? To však nie je podstatou tohto článku… Diár je dôležitou súčasťou života väčšiny ľudí a obzvlášť žien. Tie majú toho, čo si musia zapisovať (odhliadnuc od podnikateľov), predsa len trochu viac ako muži. Nie sú to len termíny u lekára či najbližšia menštruácia. Pre nežné pohlavie je diá...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!