EN

Temná krása

Mary E. Pearsonová


Ďalšie pokračovanie legendárnej fantasy Kroniky pozostalých.
Lia síce prežila zajatie vo Vende, no teraz sa musí vyrovnať s ešte väčším problémom. Hrozí totiž, že príde k zničeniu jej kráľovstva, a iba ona to môže zastaviť. Lia sa tak musí stať tou, ktorou nikdy nechcela byť – Prvou dcérou Morrighanu –, odhaliť zradcov a potrestať ich, prekonať nepredstaviteľné prekážky a konečne prijať to, kým skutočne je. A aby toho nebolo málo, Rafe, jej milovaný princ, sa musí ujať trónu a zdá sa, že u neho Lia už nie je na prvom mieste.

Informácie

Žáner fantasy
Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Počet strán 528
EAN 9788056607497
Dátum vydania 16.11.2018
Vek od 13
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,79
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Lia síce prežila zajatie vo Vende, no teraz sa musí vyrovnať s ešte väčším problémom. Hrozí totiž, že príde k zničeniu jej kráľovstva, a iba ona to môže zastaviť.

Lia sa tak musí stať tou, ktorou nikdy nechcela byť – Prvou dcérou Morrighanu –, odhaliť zradcov a potrestať ich, prekonať nepredstaviteľné prekážky a konečne prijať to, kým skutočne je. A aby toho nebolo málo, Rafe, jej milovaný princ, sa musí ujať trónu a zdá sa, že u neho Lia už nie je na prvom mieste. Osud všetkých kráľovstiev teraz závisí len od nej!

Ďalšie tituly z rady "Kroniky Pozostalých"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Fans of Books - Mary E. Pearsonová - Temná krása

Temná krása je tretím dielom série Kroniky pozostalých. Fantasy séria s romantickou zápletkou ma zaujala hneď od začiatku a bola som zvedavá, ako nakoniec príbeh dopadne. Je vidieť, že autorka si na poslednom dieli dala naozaj záležať, keďže kniha má vyše 500 strán. Na jednej strane som mala obavy, aby dej nebol príliš natiahnutý, na druhej som dúfala vo veľkolepé uzavretie celej série. Moje očaká...

Never Trust a Duck - Mary E.Pearson - Temná krása

Keď sa nad tým spätne zamyslím, veľa som od tejto série po prvom diely nečakala. Nemôžem povedať, že by bol zlý, no držal ma skôr tým, že som si chcela potvrdiť či mám pravdu v tom kto je princ a kto zabijak (áno, mala som). No potom prišiel druhý diel, ktorý úplne zmenil moje očakávania. Bola to úžasná kniha, od ktorej som sa proste nemohla odtrhnúť. Zamilovala som si postavy, ktoré mi šli v pr...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!