EN

Warren Trinásty a šepkajúci les

Tania Del Rio

3,0
( 1 )

Warren Trinásty je späť! WARREN a jeho slávny „cestujúci hotel“ vozí hostí na potulkách vidiekom. Keď ich však neočakávaná havária zavedie do nebezpečného lesa, Warren sa stretáva zoči-voči s nebezpečným dvojníkom – zlomyseľným „Worrinom“, ktorý je odhodlaný ovládnuť hotel! Ak chce Warren hotel a jeho návštevníkov zachrániť, musí najprv rozlúštiť niekoľko záhad: Kto je Worrin a aké je jeho pravé meno? Prečo v lese šepkajú tajomné hlasy? A čo, dopekla, je šťavožrút?

Informácie

Ilustrátor Will Staehle
Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Originálny názov Warren The 13th and The Whispering Woods
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 240
EAN 9788056602102
Dátum vydania 17.11.2017
Vek od 10
Formát 190x214 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,84
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Warren Trinásty je späť!

WARREN a jeho slávny „cestujúci hotel“ vozí hostí na potulkách vidiekom. Keď ich však neočakávaná havária zavedie do nebezpečného lesa, Warren sa stretáva zoči-voči s nebezpečným dvojníkom – zlomyseľným „Worrinom“, ktorý je odhodlaný ovládnuť hotel!

Ak chce Warren hotel a jeho návštevníkov zachrániť, musí najprv rozlúštiť niekoľko záhad: Kto je Worrin a aké je jeho pravé meno?1 Prečo v lese šepkajú tajomné hlasy?2 A čo, dopekla, je šťavožrút?3

Warren Trinásty a šepkajúci les je plný hádaniek, tajných kódov, výnimočných dobrodružstiev a stoviek zložitých ilustrácií, a poteší aj ohromí čitateľov každého veku.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Warren Trinásty"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Tania Del Rio

Tania Del Rio

Tania Del Rio vyštudovala animáciu na univerzite v Minneapolise. Venuje sa tvorbe komiksov pre spoločnosti ako Archie Comics, Dark Horse a Marvel. V slovenskom jazyku vychádza jej séria Warren Trinásty, ktorá sa teší veľkej obľube u malých aj veľkých čitateľov.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

vinlit.sk - Warren Trinásty a Šepkajúci les

Warren Trinásty sa vrátil a veruže to urobil vo veľkom štýle. Táto nádherne spracovaná knižka zaujme nejedného nadšenca grafického a výtvarného umenia. Mňa však knižka, našťastie, neoslovila iba svojím dizajnom, hoci práve ten vám padne do oka ako prvý. Príbeh Warrena Trinásteho ma upútal už v prvej časti, a preto som ani na chvíľu nezaváhal a po vyjdení vzal do rúk aj druhú časť série. Príbeh ...
NAPÍŠTE NÁM