EN

Warren Trinásty a trinásťročná kliatba

Tania Del Rio


Ďalšia nádherná kniha o sympaťákovi Warrenovi.
Warren si pomaly zvyká na postavenie riaditeľa plávajúceho hotela a navyše chystá oslavu svojich trinástych narodenín! Samozrejme, nič nejde podľa plánov. Hotel Warren stroskotá na tajuplnom ostrove a Skica unesú neznámi votrelci! Warren neváha a s posádkou sa vydáva na odvážnu záchrannú akciu cez šíre moria. No skôr než Warren nájde Skica, musí vyriešiť niekoľko hádaniek: Kde je morský cirkus? Prečo mu otec na narodeniny zanechal neobyčajný prsteň? A, prepánakráľa, čo je Veľký Osmorák?

Informácie

Ilustrátor Will Staehle
Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Originálny názov Warren The 13th and Thirteen-Year Curse
Původní jazyk angličtina
Prekladateľ Kristina Hečková
Počet strán 224
EAN 9788056619445
Dátum vydania 27.11.2020
Vek od 10
Formát 190x214 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,75
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Warren Trinásty zdvíha kotvy!

Warren si pomaly zvyká na postavenie riaditeľa plávajúceho hotela – a navyše chystá oslavu svojich trinástych narodenín! Samozrejme, nič nejde podľa plánov. Hotel Warren stroskotá na tajuplnom ostrove a jeho kamaráta Skica unesú neznámi votrelci! Warren neváha a s posádkou sa vydáva na odvážnu záchrannú akciu cez šíre moria.

No skôr než nájde Skica, musí vyriešiť niekoľko hádaniek: Kde je morský cirkus? Prečo mu otec na narodeniny zanechal neobyčajný prsteň? A, prepánakráľa, čo je Veľký Osmorák?

Warren Trinásty a Trinásťročná kliatba je kniha plná hlavolamov, hádaniek a stoviek ilustrácií, ktoré potešia a ohromia čitateľov všetkých vekových kategórií.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Warren Trinásty"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

matine.knihy - Warren Trinásty a trinásťročná kliatba

Tretí Warren Trinásty je zároveň aj posledný, čo som sa dozvedela až v závere pri čítaní poďakovaní a dosť ma to zamrzelo. Musím uznať, že tento posledný diel ma bavil asi najviac. Je plný nádherných ilustrácií, stálej akcie, dobrodružstva, kódov, hádaniek, zaujímavých miest a hrdinov a neviem si akosi predstaviť, čo potom pri čítaní vo svojej hlávke zažívajú deti, pre ktoré je určený. Warre...

sietovka.sk - Warren Trinásty a trinásťročná kliatba

Tyrkysová, zlatá, čierna a biela – štyri farby, ktoré robia z knihy Warren Trinásty a trinásťročná kliatba oku lahodiaci skvost. No a keď sa začítate, očarí vás druhý raz. Ilustrátor Will Staehle odviedol s autorkou Taniou Del Rio perfektnú prácu. Obrázky dopĺňajú text a text dopĺňa obrázky. Knižka ponúka literárny aj vizuálny zážitok. Je určená deťom od desať rokov, no na svoje si prídu aj skôr n...
NAPÍŠTE NÁM