EN

Ve jménu Jeho Veličenstva

Mark Gatiss


Bláznivý mix humoru, napětí, světa aristokratů i londýnského podsvětí. Bizarní špionážní román od tvůrce seriálového Sherlocka.
Vezměte to nejlepší z Jamese Bonda, Sherlocka Holmese, Austina Powerse, přidejte spoustu humoru, napětí a prostředí londýnského podsvětí a máte novou knižní sérii se špionem Luciferem Boxem! Je okouzlující, zábavný, duchaplný, ale málokdo o něm ví, že je také nejdůležitějším tajným agentem Jeho Veličenstva. Takže když záhadně zemřou nejprominentnější vědci Británie, existuje jen jeden člověk, na něhož se může země obrátit s prosbou o pomoc.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 256
EAN 9788075970244
Dátum vydania 12.4.2018
Vek od 14
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,42
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Vezměte to nejlepší z Jamese Bonda, Sherlocka Holmese, Austina Powerse, přidejte spoustu humoru, napětí a podsvětí Londýna… a máte novou knižní sérii se špiónem Luciferem Boxem! Je okouzlující, zábavný, duchaplný, ale málokdo o něm ví, že je také nejdůležitějším agentem Jeho Veličenstva. Takže když začnou záhadně umírat nejprominentnější vědci Británie, existuje jen jeden člověk, na něhož se může země obrátit s prosbou o pomoc.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Ve jménu Jeho Veličenstva

Mark Gatiss vám určite nie je taký neznámy, ako sa domnievate. Okrem toho, že napísal niekoľko kníh, je v prvom rade špičkový scenárista, ktorý sa podieľal na britskom seriáli Sherlock či Doctor Who. Ak by ste si pozreli zoznam jeho scenáristických počinov, nestačili by ste sa čudovať. Na konte má okrem iného aj historickú špionážnu trilógiu, ktorej prvý diel práve vyšiel v češtine. Keďže autor p...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!