EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Pátá kniha Mojžíšova

Christina Larsson


První případ inspektorky Ingrid Bergmanové!
První případ inspektorky Ingrid Bergmanové! Ve dvou po sobě následujících nedělních nocích dojde v centru Göteborgu ke dvěma vraždám a jednomu pokusu o vraždu. Oběti spolu na první pohled nijak nesouvisejí a motiv činu je nejasný. Navíc muž, který útok přežil, odejde na vlastní žádost z nemocnice dřív, než ho policie stačí vyslechnout. Nezbývá než obrátit se na veřejnost se žádostí o pomoc. Mezi spoustou bezcenných informací se opakovaně objevuje volání anonyma, jenž se označuje za proroka soudného dne...

Informácie

Žáner detektívka
Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Počet strán 320
EAN 9788072465194
Dátum vydania 2.6.2011
Vek od 15
Formát 125x205 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,35
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

První případ inspektorky Ingrid Bergmanové!

Ve dvou po sobě následujících nedělních nocích dojde v centru Göteborgu ke dvěma vraždám a jednomu pokusu o vraždu. Oběti spolu na první pohled nijak nesouvisejí a motiv činu je nejasný. Navíc muž, který útok přežil, odejde na vlastní žádost z nemocnice dřív, než ho policie stačí vyslechnout. Nezbývá než obrátit se na veřejnost se žádostí o pomoc. Mezi spoustou bezcenných informací se opakovaně objevuje volání anonyma, jenž se označuje za „proroka soudného dne“ a „potrestání provinilců“ odůvodňuje citáty z Páté knihy Mojžíšovy.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Komisárka Ingrid Bergmanová"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!