EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry je sklad ZATVORENÝ. Vaše objednávky budú expedované od 15.07.2024. Využite skvelú zľavu počas inventúry!

Smrť na bále

Záhady Lady Eleanor Swiftovej Kniha 2

Verity Bright


Maškarný bál, mŕtvola, stratený diamantový náhrdelník a podozrivý strieborný svietnik? Zdá sa, že na svete je ďalší prípad pre lady Eleanor Swiftovú!
Lady Eleanor Swiftová, sa po vyšetrení posledného zločinu rozhodla, že potrebuje oddych. Musí totiž riešiť iné problémy – dostala pozvánku na maškarný bál... Počas bálu však nájdu zavraždeného plukovníka Puddifoota-Bartona, vykradnutý trezor a podozrivým je práve jej milý Lancelot. Eleanor je presvedčená, že je nevinný, a musí to dokázať. Spolu s majordómom Cliffordom sa vydajú po stopách skutočného páchateľa. Ako vyhrať preteky s časom, ostať pritom nažive a očistiť Lancelotovo meno?

Informácie

Žáner detektívka
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Adriena Richterová
Počet strán 304
EAN 9788056641118
Dátum vydania 16.8.2024
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Maškarný bál, mŕtvola, stratený diamantový náhrdelník a podozrivý strieborný svietnik? Zdá sa, že na svete je ďalší prípad pre lady Eleanor Swiftovú!

Anglicko, rok 1920. Lady Eleanor Swiftová, ostrieľaná cestovateľka a amatérska detektívka, sa po vyšetrení posledného zločinu rozhodla, že potrebuje oddych. Musí totiž riešiť závažnejšie problémy – dostala pozvánku na maškarný bál do sídla lorda a lady Fenwickovcov- Langhamovcov, nemá čo na seba, a nevie, či sa zvládne správať ako lady. A keďže hostiteľom bálu bude aj ich syn Lancelot, s ktorým ju spájajú veľké sympatie, musí zažiariť.

Počas bálu však nájdu zavraždeného plukovníka Puddifoota-Bartona, vykradnutý rodinný trezor a hlavným podozrivým je práve Lancelot. Eleanor je však presvedčená, že jej milý je nevinný, a pochopí, že musí nájsť hodnoverné dôkazy. Spolu s majordómom Cliffordom a za asistencie verného buldoga Gladstona skúmajú alibi návštevníkov plesu a vydajú sa po stopách skutočného páchateľa.

Ako vyhrať preteky s časom, ostať pritom nažive a očistiť Lancelotovo meno?

Ďalšie tituly z rady "Záhady lady Eleanor Swiftovej"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Verity Bright

Verity Bright

Verity Bright je pseudonym, pod ktorým píše manželský pár a ich tvorivé partnerstvo trvá už štvrť storočia. Literárnu kariéru začali článkami a knihami o cestovaní, postupne prešli k literatúre o sebazdokonaľovaní, až sa rozhodli vrhnúť na historické detektívky plné anglického humoru podľa vzoru Agathy Christie. Sú autormi úžasnej série Záhady Eleanor Swiftovej, zasadenej do dvadsiatych rokov 20. storočia. Taká veľmi anglická vražda je prvá kniha série.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM