EN

Princezna a Baron

Barbora Vajsejtlová


Další přírůstek do edice Obrázkové čtení!
Malá Magdalenka si ze všeho nejradši představuje, že je princezna. Princezna Pampeliška! Se svojí nejlepší kamarádkou Adélkou, jinak také princeznou Sněženkou, čekají, až se u nich objeví nějaký princ, se kterým by si mohly zatancovat. Zatím si ale musí vystačit jen s Baronem. Baron moc tančit neumí, protože je to pes! Ale ani tak se princezny nenudí: staví si venku domečky, hledají poklad, pečou kytičkový koláč... No není to krása, proměnit se na chvíli v princeznu?

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 40
EAN 9788000047881
Dátum vydania 18.9.2017
Vek od 5
Formát 160x195 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,275
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Malá Magdalenka si ze všeho nejradši představuje, že je princezna. Princezna Pampeliška! Se svojí nejlepší kamarádkou Adélkou, jinak také princeznou Sněženkou, čekají, až se u nich objeví nějaký princ, se kterým by si mohly zatancovat. Zatím si ale musí vystačit jen s Baronem. Baron moc tančit neumí, protože je to pes! Ale ani tak se princezny nenudí: staví si venku domečky, hledají poklad, pečou kdytičkový koláč... No není to krása, proměnit se na chvíli v princeznu?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!