EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Květinový rok

Pavel Taussig, Jan Toman


Kouzelné rostlinky uzdravují a potěší, ale neruší!
Květiny patří k tomu nejkrásnějšímu, co příroda vytvořila. Rozmanitých, prostých i roztodivných druhů rostlin naleznete na lukách, v lesích i v zahrádkách nespočetně. Ponořte se s námi do jejich kouzla a prožijte květinový rok! Věřte, že pro úplný a celistvý zážitek stačí pro každý měsíc v roce jedna rostlinka, kouzelná bylinka! Květinový rok doplnil osvědčenými „dědkovskými radami“ a zajímavými postřehy ze světa filmu i literatury spisovatel Pavel Taussig.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 104
EAN 9788025335680
Dátum vydania 8.3.2018
Vek od 12
Formát 205x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,582
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Květiny patří k tomu nejkrásnějšímu, co příroda vytvořila. Rozmanitých, prostých i roztodivných druhů rostlin naleznete na lukách, v lesích i v zahrádkách nespočetně. Ponořte se s námi do jejich kouzla a prožijte květinový rok! Věřte, že pro úplný a celistvý zážitek, stačí pro každý měsíc v roce jedna rostlinka, ať je to měsíček, levandule, pampeliška, mateřídouška či obyčejná kopřiva.

Květinový rok doplnil osvědčenými „dědkovskými radami“ a zajímavými postřehy ze světa filmu i literatury spisovatel Pavel Taussig.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!