EN

Dievča v snehu

Danya Kukafka


Kým je človek, keď sa nikto nepozerá?
V coloradskom mestečku nájdu zavraždenú stredoškoláčku. Tamojší obyvatelia sú jej smrťou otrasení. Atmosféru plnú strachu a podozrení prežíva každý po svojom – dospievajúci Cameron, ktorý bol mŕtvou dievčinou posadnutý, spolužiačka Jade, ktorá ju nenávidela, i vyšetrujúci policajt Russ. Všetci sa navyše musia vyrovnať s vlastným životom a démonmi, ktorí ich sužujú. Každý z nich totiž skrýva nejaké tajomstvo. Kým je človek, keď sa nikto nepozerá?

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Girl in Snow
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 288
EAN 9788056606247
Dátum vydania 14.9.2018
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,42
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

V coloradskom mestečku nájdu zavraždenú stredoškoláčku. Tamojší obyvatelia sú jej smrťou otrasení. Atmosféru plnú strachu a podozrení prežíva každý po svojom – dospievajúci Cameron, ktorý bol mŕtvou dievčinou posadnutý, spolužiačka Jade, ktorá ju nenávidela, i vyšetrujúci policajt Russ. Všetci sa navyše musia vyrovnať s vlastným životom a démonmi, ktorí ich sužujú. Každý z nich totiž skrýva nejaké tajomstvo.

Kým je človek, keď sa nikto nepozerá?

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Danya Kukafka

Danya Kukafka

Danya Kukafka pochádza z Colorada a vášeň pre čítanie a písanie sa v nej prebudila už v detstve, ke´d sa zapojila do školskej súťaže o najlepšiu strašidelnú poviedku. Je absolventkou Gallatin School of Individualized Study na New York University. Pracuje ako pomocná editorka vo vydavateľstve Riverhead Books. Girl in Snow (Dievča v snehu) je jej prvý román. Autorka otvorene priznáva, že pre román Dievča v snehu našla inšpiráciu v knihe jeffreyho Eugenidesa Samovraždy panien, celkové vyznenie románu pripomína aj kultový seriál Twin Peaks.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

Welike Books Forever - Where do you go?

Debut americkej autorky, ktorá napriek svojej prvotine spracovávanými témami miery vysoko medzi zabehnuté vody sociálno-psychologických románov s významovým presahom, podobným napr. Ngovej dielu Vše, co jsme si nikdy neřekli. V akej miere si autorka udržiava štandart vyššie spomenutého, známejšieho diela a nakoľko sa inšpirovala, o tom ďalej. Pozitíva : - psychologizácia postáv + tempo : a...
NAPÍŠTE NÁM