EN

Zabudnutí mŕtvi

Tove Alsterdal

4,0
( 1 )

Znepokojivý triler od držiteľky ocenenia Najlepšie švédske krimi
Newyorčanka Ally sa márne snaží skontaktovať so svojím manželom, investigatívnym novinárom Patrickom. Mal by byť v Paríži a pracovať na svojej najnovšej reportáži o obchodovaní s ľuďmi a nekalých korupčných praktikách. Keď sú však Alline pokusy o kontakt stále márne, strach o manželov život ju prinúti konať. Rozhodne sa odísť z New Yorku a nájsť ho. Jej pátranie sa čoskoro zvrhne na boj o vlastný život a zavedie ju do najtemnejších zákutí európskeho podsvetia.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Katarína Uhríková
Počet strán 352
EAN 9788056603567
Dátum vydania 16.3.2018
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,56
Typ Kniha

Newyorčanka Ally sa márne snaží skontaktovať so svojím manželom, investigatívnym novinárom Patrickom. Mal by byť v Paríži a pracovať na svojej najnovšej reportáži o obchodovaní s ľuďmi a korupčných praktikách siahajúcich do najvyšších vrstiev spoločnosti. Keď sú však Alline pokusy o kontakt stále márne, strach o manželov život ju prinúti konať. Rozhodne sa odísť z New Yorku a nájsť ho. Jej pátranie sa čoskoro zvrhne na boj o vlastný život a zavedie ju do najtemnejších zákutí európskeho podsvetia. Do sveta, kde je ľudský život bezcenný a páchatelia sa nezastavia pred ničím, aby ich zločiny zostali ukryté a obete navždy zabudnuté...

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Simona R
Pokladám tento príbeh za zaujímavé čítanie. Možno by som ho nezaraďovala medzi to oddychové čítanie, ale určite zaujme mnoho ľudí, už len z toho dôvodu, že sa do knihy človek skutočne rýchlo začíta a prežíva príbeh s postavami. Taktiež si myslím, že autorka zvolila do istej miery neohranú tému. Aspoň čo sa týka môjho názoru.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Literárna lekáreň u Simony - Tove Alsterdal - Zabudnutí mŕtvi

Pravda môže vyjsť na povrch, len sa treba prekopať dostatočne hlboko Kategória: Vitamíny/Imunosupresíva Účinné látky: Výrazne prispieva k nervovému vzruchu. Vhodná aj pre slabšie žalúdky. Dávkovanie: Užívať päť dní po sebe v primeraných dávkach. Počet tabliet - 352 Nežiadúce účinky: Strach z vody. Zaťažuje bunky mysle. Spôsobuje nežiadúce potenie. Čo by ste mali vedieť predtým, ako si...

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!