EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Zvláštní oheň

Tommy Wallach


Město proti městu. Bratr proti bratru.
Říkají, že první generace lidí byly poháněny nízkými touhami: po poznání, po bohatství, po moci. Říkají, že lidstvo bylo tak zkažené, že Pán svět zničil ohněm. Přeživších bylo jen málo, ale během staletí se spojili a vytvořili novou civilizaci – založenou na víře, že chyby minulosti se nesmí opakovat.Bratři Clive a Clover strávili svůj život tím, že šířili toto evangelium. Když však objeví komunitu, která chce znovu obnovit rouhavé technologie minulosti postaví se město proti městu... a bratr proti bratru.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 328
EAN 9788075445711
Dátum vydania 4.6.2018
Vek od 14
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,526
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Říkají, že první generace lidí byly poháněny nízkými touhami: po poznání, po bohatství, po moci. Říkají, že lidstvo bylo tak zkažené, že Pán poslal svou vlastní dceru, aby svět zničila ohněm.

Přeživších bylo jen málo, ale během staletí se spojili a vytvořili novou civilizaci – založenou na víře, že chyby minulosti se nikdy nesmí opakovat.

Bratři Clive a Clover, synové respektovaného hodnostáře, strávili svůj život tím, že šířili toto evangelium. Když však objeví komunitu, která chce znovu obnovit rouhavé technologie minulosti, postaví se město proti městu... a bratr proti bratru.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

marekzakopcan.sk - Každá akcia vyvoláva reakciu

Tommy Wallach ma pred dvoma rokmi zaujal knihou Všichni jsme hleděli vzhůru. Priniesol neotrepanú tému, a hoci koniec príbehu bol známy prakticky už od prvej strany, jeho účinok to ani v najmenšom neoslabilo, práve naopak. Aktuálna novinka Zvláštní oheň je prvou časťou série Anchor a Sofia a žánrovo ide o mix dystopie, sci-fi a romantiky. Autor tak dodazuje svoj všestranný talent a čitatelia sa m...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!